kiermasz sztandar 34W środę 18.10.2023 r. w naszej szkole odbył się kiermasz smakołyków, zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu przy współpracy z Radą Rodziców. Kiermasz ten rozpoczął zbiórkę na zakup sztandaru dla naszej szkoły, a jego hasło przewodnie brzmiało – „Na sztandar zbieramy, do pomocy zachęcamy”.

 

Społeczność szkolna po raz kolejny wykazała się niezwykłą solidarnością! Od rana Rodzice i Uczniowie przynosili przygotowane przez siebie smakołyki. Wolontariusze uwijali się przy stolikach zapełnionych kolorowymi słodkościami. Zainteresowanie było ogromne, kolejki zainteresowanych i chętnych do pomocy na każdej przerwie były bardzo długie a przekąski znikały w mgnieniu oka. Dzięki tak wspaniałej współpracy i olbrzymim wsparciu całej naszej społeczności szkolnej udało nam się osiągnąć sukces, o jakim nawet się nam nie śniło!

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję! Jesteśmy pewni, że razem uda nam się osiągnąć zamierzony cel i wiosną uroczystości rocznicowe naszej szkoły będzie uświetniać już obecność sztandaru!

 

Michał Sobczak

 

 

kiermasz_sztandar (49)
kiermasz_sztandar (1)
kiermasz_sztandar (2)
kiermasz_sztandar (3)
kiermasz_sztandar (4)
kiermasz_sztandar (5)
kiermasz_sztandar (6)
kiermasz_sztandar (7)
kiermasz_sztandar (8)
kiermasz_sztandar (9)
kiermasz_sztandar (10)
kiermasz_sztandar (11)
kiermasz_sztandar (12)
kiermasz_sztandar (13)
kiermasz_sztandar (14)
kiermasz_sztandar (15)
kiermasz_sztandar (16)
kiermasz_sztandar (17)
kiermasz_sztandar (18)
kiermasz_sztandar (19)
kiermasz_sztandar (20)
kiermasz_sztandar (21)
kiermasz_sztandar (22)
kiermasz_sztandar (23)
kiermasz_sztandar (24)
kiermasz_sztandar (25)
kiermasz_sztandar (26)
kiermasz_sztandar (27)
kiermasz_sztandar (28)
kiermasz_sztandar (29)
kiermasz_sztandar (30)
kiermasz_sztandar (31)
kiermasz_sztandar (32)
kiermasz_sztandar (33)
kiermasz_sztandar (34)
kiermasz_sztandar (35)
kiermasz_sztandar (36)
kiermasz_sztandar (37)
kiermasz_sztandar (38)
kiermasz_sztandar (39)
kiermasz_sztandar (40)
kiermasz_sztandar (41)
kiermasz_sztandar (42)
kiermasz_sztandar (43)
kiermasz_sztandar (44)
kiermasz_sztandar (45)
kiermasz_sztandar (46)
kiermasz_sztandar (47)
kiermasz_sztandar (48)

Back to top