szopka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

składamy najserdeczniejsze życzenia:

radosnych, rodzinnych Świąt,

wszelkiej pomyślności oraz obfitości łask.

Życzymy też wiary, która odmienia serca,

nadziei, że jutro będzie lepsze,

miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu,

i zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszą Państwu przez cały 2024 rok.

Samorząd Szkolny

Niedawno informowaliśmy o przeprowadzeniu akcji "Mikołaj dla zwierząt". Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zwłaszcza Samorządowi Szkolnemu. Dary zostały przekazane Stowarzyszeniu "Przytul Sierściucha", które to wystosowało do naszej szkolnej społeczności Podziękowania.

podziekowanie3

mikolajki dla zwierzat 11W dniach 4-8.12.23 klasa VIIIa objęła opiekę nad akcją „Mikołaj dla zwierząt”. Ósmoklasiści przygotowali i rozwiesili plakaty. Byli to Kasia Figuła, Antonia Myśliwiec, Ewa Pawlikowska, Alicja Wątor, Monika Wątor, Jakub Chęć, Igor Pudlik. Zachęcały one wszystkich uczniów do ofiarowania cząstki serca bezinteresownym, czworonożnym przyjaciołom.

mikolajki sp nr1 2023 autor jakub chec 399W dniu Świętego Mikołaja w naszej szkole Samorząd Szkolny przygotował atrakcje dla swoich kolegów i koleżanek. Uczniowie wcielili się w postaci Świętego Mikołaja i jego świty!

kiermasz 230 listopada. z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole odbył się Słodki Kiermasz. Klasa Va wraz ze swoją wychowawczynią Panią Teresą Salawą-Ogórek kierowali tą akcją.

W dniu 16 października uczniowie Samorządu Szkolnego złożyli serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i wręczyli upominki. Dziękujemy za Wasz ciężki trud, jaki wkładacie w nasze wykształcenie.

Samorząd Szkolny

den23_samorzad (4)
den23_samorzad (5)
den23_samorzad (6)
den23_samorzad (1)
den23_samorzad (2)
den23_samorzad (3)

zyczenia samorzadu 23

koniec szkolySzanowna społeczności szkolna, Państwo Nauczyciele, Drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

Dziś zebraliśmy się tutaj, aby zakończyć kolejny rok szkolny. Był to pewien etap w naszym życiu, który symbolizuje nie tylko ukończenie lekcji i egzaminów, ale także zdobywanie nowych doświadczeń i osiąganie celów. Dziękuję Wszystkim Państwu Nauczycielom za Waszą pasję w pracy, zaangażowanie i zaufanie do uczniów - sprawiliście Państwo, że ten rok był wyjątkowy.

informacjaDrodzy uczniowie!

Pragnę Wam przypomnieć, że w ostatnich tygodniach została zaktualizowana Wielka Liga Klas. Znajduje się ona na tablicy przy pomieszczeniu Pani woźnej. Zostały wpisane punkty za średnią klas, nieobecności nieusprawiedliwione oraz uwagi.

samorzad2022

Droga Dyrekcjo, szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Uczniowie!

mikolajW dniu 06.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki, czyli dzień, w którym ludzie wręczają sobie prezenty i panuje świąteczna atmosfera. Tak samo było w naszej szkole!