samorzad szkolnyW naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wyniki prezentują się następująco:


PRZEWODNICZĄCYM SZKOŁY ZOSTAŁ:
MAKSYMILIAN JACEK z klasy 6b - uzyskując największą ilość głosów.

wybory samorzadWybory do Samorządu Uczniowskiego odbędą się w środę 12.06. podczas lekcji. Przewodniczący szkoły Jakub Jąkała i zastępca Wiktor Tula przejdą po klasach i rozdadzą Wam karty do głosowania, trzeba będzie zaznaczyć dwa „X” - jeden głos oddajecie na przewodniczącego szkoły, wśród uczniów klas starszych, a drugi głos na II zastępcę wśród uczniów klas młodszych.

Obecny przewodniczący wszystko Wam wytłumaczy!

 

Pozdrawiam wszystkich

opiekun Samorządu: Anita Wygona-Wątor

samorzad szkolnyLista kandydatów do nowego Samorządu Szkolnego:

 1.Anna Trzepla kl.7a

2.Jan Kornacki kl.7a

3.Maksymilian Jacek kl.6b

4.Jakub Serafin kl.5a

5.Julia Łętocha kl.5a

6.Antoni Ślusarczyk kl.4a

7.Lena Zadora kl.4b

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Kochani Uczniowie i Szanowni Rodzice!

 

samorzad szkolny podziekowanieJuż niedługo,  po prawie dwóch latach, zakończy swą pracę RADA SAMORZĄDU SZKOLNEGO w skład której wchodzą:

 

zmartwychwstanieSzanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie!

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim dużo radości, nadziei oraz wzajemnej życzliwości. Niech te świąteczne dni niosą ze sobą dużo miłości, ponieważ jest to czas refleksji nad naszymi wartościami, czas, by docenić to, co mamy i dzielić się tym z innymi. Niech ta wielkanocna atmosfera otacza nas wszystkich, budując więź, która wzmocni naszą społeczność szkolną.

dzien bez plecaka 2021 marca, w pierwszy dzień wiosny, Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów zabawę. Był to „Dzień bez plecaka”. Każdy kto wziął w niej udział przyniósł swoje szkolne rzeczy (książki, zeszyty, przybory itp.) w bardzo ciekawych i kreatywnych zamiennikach plecaka.

W pierwszy dzień wiosny 21.03. zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Będzie to "Dzień bez plecaka" w naszej szkole. Zostawcie swoje plecaki i w kreatywny sposób przynieście swoje ksiązki i zeszyty do szkoły.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy! :)

 

Samorząd Szkolny

 

dzien_bez_plecaka

walentynki24 15Walentynki to bardzo radosny dzień miłości i przyjaźni. W tym dniu w naszej szkole królował kolor czerwony. Z tej okazji klasy przygotowały wspaniałe serca, które dekorowały wejścia do sal lekcyjnych. Zorganizowano również „Pocztę Walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka.

dzienkobietSzanowne Nauczycielki oraz drogie Koleżanki,

 

W tym wyjątkowym dniu chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Wasza determinacja, inteligencja i pasja są dla nas wszystkich inspiracją. Dziękujemy Wam za codzienny wkład w rozwój naszej szkoły oraz za Wasze poświęcenie na rzecz edukacji i rozwoju naszej społeczności. Życzę Wam niezapomnianych chwil pełnych miłości, sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!

 

W imieniu Samorządu Szkolnego

Jakub Jąkała

szopka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

składamy najserdeczniejsze życzenia:

radosnych, rodzinnych Świąt,

wszelkiej pomyślności oraz obfitości łask.

Życzymy też wiary, która odmienia serca,

nadziei, że jutro będzie lepsze,

miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu,

i zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszą Państwu przez cały 2024 rok.

 

Samorząd Szkolny

Niedawno informowaliśmy o przeprowadzeniu akcji "Mikołaj dla zwierząt". Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zwłaszcza Samorządowi Szkolnemu. Dary zostały przekazane Stowarzyszeniu "Przytul Sierściucha", które to wystosowało do naszej szkolnej społeczności Podziękowania.

podziekowanie3

Back to top