kiermasz chrobakZ inicjatywy przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego Weroniki Mnichowskiej, uczennicy klasy 7b, w dniach 12 i 13 maja w naszej szkole odbywał się "Słodki Kiermasz" - zbieraliśmy pieniądze dla chorego chłopca Mateusza Chrobaka.

 

dzien bez plecakaW poniedziałek 21 marca w naszej szkole odbyła się akcja „Dzień bez plecaka”. Akcja pokazała, że uczniowie naszej szkoły posiadają bardzo dużą kreatywność. Form było wiele: m.in. futerały na instrumenty, pudełka, kosze, walizki, wózki i wiele więcej.

21 marca 2022r. odbędzie się w naszej szkole akcja „Dzień bez plecaka”. Akcja polega na przyniesieniu książek w ciekawy, kreatywny sposób (może to być np. torba, koszyk lub nawet wiaderko). Odbędzie się też konkurs na najbardziej kreatywny sposób przyniesienia książek. Bardzo liczymy na udział uczniów w zabawie i liczymy na dużą kreatywność. Zabawa jest kierowana do uczniów klas 4-8.

 

Samorząd Szkolny

dzien kobietWszystkiego co najlepsze dla Pań nauczycielek, Pań pracujących w naszej szkole, dziewcząt z naszych klas. Aby każdy dzień roku był dla Was Dniem Kobiet. W tym wyjątkowym dniu składamy Paniom najserdeczniejsze życzenia i przy okazji pragniemy podziękować za cały trud, cierpliwość i uśmiech włożony w naszą edukację i wychowanie!

 Szkolna Rada Samorządu

samorzad szkolnyZapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem, które przedstawia działalność Samorządu Szkolnego w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego.

szopkaDrodzy nauczyciele, uczniowie i rodzice,

 

Życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój, wytchnienie i radość. Każda chwila świąt Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was zdrowiem, pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

 

Życzy Rada Samorządu Szkolnego

pomaganieOd  1 grudnia w naszej szkole odbywa się program „Pomagam, szanuję i wspieram”, który polega na pomocy dzieciom z klas 1 przez uczniów klas 5, 6, 7 oraz 8. Uczniowie będą pomagać w zadaniach, czytaniu czy graniu w gry.

 

Jeżeli są jeszcze chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do przewodniczącej Weroniki Mnichowskiej.

pamietamy“Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci.” W. Szymborska

 

W dniu 29 października Samorząd Szkolny w składzie Weronika Mnichowska, Julia Pitala, Wiktor Tula, Franciszek Koniuszy oraz Lidia Mądra wybrał się w ramach Dnia Wszystkich Świętych na Cmentarz przy Kościele św. Jakuba w Myślenicach.

„Nauczyciel ... to jedna z najbardziej wyjątkowych osób  na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego cudzym dzieciom?”

Wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy dużo zdrowia, wytrwałości oraz akceptacji niedoskonałości swoich uczniów. Życzymy dużo satysfakcji z wykonywanej pracy i wielu sukcesów zawodowych.

 

Samorząd Uczniowski w imieniu uczniów SP1 w Myślenicach

 

zyczenia_samorzad_14_10

wybory samorzad6 października w naszej szkole odbyły się WYBORY do RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. W wyborach brało udział 128 uczniów, wśród oddanych głosów dwa były nieważne.

radosnego allelujaZ okazji  Świąt Wielkanocnych

Pragniemy złożyć serdeczne życzenia

Panu Dyrektorowi, całemu Gronu Pedagogicznemu

Wszystkim pracownikom naszej szkoły

oraz Uczniom i Uczennicom.

Back to top