nowy rokDyrektor Szkoły informuje, że z dniem 1 września 2020r. w szkole będą funkcjonowały po dwie klasy 1, 2 i 3. W związku z tym uczniowie, których Rodzice złożyli podania do szkoły do klasy 2 i 3 zostali przyjęci.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu 12 272 13 38.

Wydział Edukacji, Kultury i Sportu UMiG Myślenice informuje, że istnieje możliwość przyznania pomocy dla rodziny, w której dziecko nie uczęszcza do szkoły z powodu jej zamknięcia w związku z sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Przekazujemy najwazniejsze informacje dotyczące nauczania zdalnego w naszej szkole od 25 marca. Wszystkie informacje zawarte są w dokumencie "ORGANIZACJA REALIZACJI ZADAŃ Z WYKORZYSTANIEM METOD I TECHNIK KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ" - pod tym linkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z nim.

 

kwarantannaW zakładce "Materiały dla uczniów" pojawił się link do strony, gdzie uczeń każdej klasy znajdzie rozkład materiału (plan lekcji) z materiałami do przerobienia w każdym dniu. Można również wybrac dany przedmiot i przerabiać tematykę związaną z konkretnym przedmiotem. Zapraszamy do solidnego przerobienia tego materiału udostepnionego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej POD TYM LINKIEM.

dzien kobiet2

Wszystkim Paniom (szczególnie tym z naszej szkoły) z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia :) Życzymy dużo radości i uśmiechu w życiu, wiele zdrowia i szczęścia. Niech spełniają się Wasze marzenia. Życzymy Wam wielu wspaniałych chwil, spełnienia marzeń i duuuużo radości! :)

Z okazji Dnia Kobiet najserdeczniejsze życzenia składają:

Panowie z SP1 w Myślenicach

Rada Rodziców w roku szkolnym 2019/2020:

Urszula Małota-Olesek - przewodnicząca RR

Beata Motyka – zastępca przewodniczącej RR

Jolanta Serafin – skarbnik

Żanna Ulman – sekretarz

Marcin Słomka – członek komisji rewizyjnej

Jakub Kutrzeba – członek komisji rewizyjnej

W dniu 7 lutego 2020 r. (piątek) o godzinie 17.30 w sali nr 15 odbędzie się spotkanie Dyrektora Szkoły - Tadeusza Jarząbka z zainteresowanymi Rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych.

Zapraszamy!

Szanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe szkoły, które możecie Państwo okazać przekazując 1% podatku dochodowego na pomoc szkole. Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.

Wystarczy przy rozliczeniu z Urzędem Skrobowy w deklaracji PIT wpisać: Numer KRS 0000052078 (Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska) Cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach.

Rekrutacja do SP nr 1 w Myślenicach na rok szkolny 2020/2021

  1. Szczegółowe zasady, kryteria przyjęć do klas I SP nr 1 na rok szkolny 2020/2021 będą ogłoszone w najbliższym czasie po ogłoszeniu przez Burmistrza MiG Myślenice odpowiedniego zarządzenia w tej sprawie.
  1. W roku szkolnym 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 1 planowane są 2/3 klasy pierwsze.

radarodzicowW dniu 30.09.2019r. odbyło się II zebranie Szkolnej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach.

W spotkaniu wzięło udział 19 osób.

Celem spotkania było:

 

radarodzicowW dniu 18.09.2019r. odbyło się zebranie Szkolnej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach.

W spotkaniu wzięli udział: mgr Tadeusz Jarząbek - dyrektor oraz członkowie rad klasowych klas 1a, 1b, 2a, 4a, 5a, 6a, 6b, 7a, 7b w liczbie 24osób. Każda klasa posiadała przynamniej jednego reprezentanta.

Back to top