img 20240617 wa003914 czerwca 2024 roku był szczególnie pięknym i uroczystym dniem w życiu naszej szkoły. Spotkaliśmy się, żeby celebrować 150 rocznicę jej powstania i wspólnie cieszyć się, że ciągle jest, rozwija się, przepełniona gwarem i śmiechem kolejnych pokoleń uczniów.

godziny dostepnosciPrzypominamy o godzinach dostępności nauczycieli. Znajdują sie one w tabelce poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sport Arena Myślenice na wakacje 2024. Organizowane będą turnusy sportowe, koszt to 650 zł. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

sportowe wakacje 2024

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach Tygodnia Rodzin. Szczegóły na plakatach poniżej.

 

3. środa - muzeum
3. środa - mokis
2. wtorek
3. środa - biblioteka

Zapraszamy do udziału w III Tygodniu Rodzin. Już jutro (poniedziałek) na Rynku w godzinach 16:00 - 18:00 odbędzie się III Międzypokoleniowe Spotkanie Plenerowe. Czeka mnóstwo atrakcji.

 

Zapraszamy! :)

 

III_tydzien_rodzin
tydzien_rodzin_pon

cusJuż po raz trzeci zapraszamy Państwa na obchody Tygodnia Rodzin. Jest to cykl wydarzeń organizowany przez CUS Myślenice, dedykowanych wszystkim pokoleniom – każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowe informacje dotyczące imprez:

 

dzieci sprzeciw30 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci. Celem inicjatywy jest przekonanie rodziców i opiekunów dzieci, że rezygnacja z przemocy i kar fizycznych to jeden z niezbędnych warunków pomyślnego rozwoju dziecka.Wiecej szczegółów znajduje się na stronie CUS Myślenice pod tym linkiem.

zebraniaW dniach 23 - 24 kwietnia (wtorek - środa) odbędą się zebrania z rodzciami wg następującego harmonogramu:

 

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Kuriera Myślenickiego. Znajduje się w nim film z obchodów przekazania naszej szkole Sztandaru.

 

sztandar dziura 494.04.2024 to dzień, który Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach zapamięta na długo. Z inicjatywy Rodziców, przy wsparciu Władz Samorządowych otrzymaliśmy SZTANDAR SZKOŁY. Jest on dla nas symbolem Polski, naszej Małej Ojczyzny. Wiąże się z patronem naszej Szkoły - Juliuszem Słowackim. Będzie nadawał właściwą rangę każdej uroczystości. Cytując za ks. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim - “Sztandar to symbol, świętość. Jego miejsce tkwi gdzieś między hymnem narodowym, a przysięgą wojskową”.

 zmartwychwstanie4

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, rodzicom oraz uczniom zdrowia, radości i wiosennego optymizmu, smacznego jajka i mokrego dyngusa, oraz chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

 

Rada Rodziców

SP nr 1 w Myślenicach

Back to top