logo mysleniceW ramach projektu nauki jazdy na nartach pt. "Szkoła na narty" uczniowie klas I-VI uczestniczyli w zajęciach narciarskich organizowanych przez Sport Arena Myślenice. Projekt był współfinansowany przez Gminę Myślenice.

sad rejenowyDnia 5 lutego uczniowie klasy VIIIa pod opieką wychowawczyni Anity Wygony-Wątor odwiedzili Sąd Rejonowy w Myślenicach w ramach programu doradztwa zawodowego. Podczas wizyty mieli okazję zgłębić tajniki pracy w sądzie oraz poznać osoby odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie instytucji.

 

giganci2Wystartowały zapisy na „Koduj z Gigantami: Poszukiwacze kodu” - bezpłatne warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich, organizowane w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.

orkiestra 2W poniedziałek 22 stycznia 2024 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami Orkiestry Reprezentacyjnej Miasta i Gminy Myślenice.

112 stycznia uczniowie klas 7a i 8a pod opieką wychowawców pana Przemysława Senderskiego i pani Anity Wygony-Wątor uczestniczyli w nowoczesnej formie spektaklu teatralnego w Teatrze Ludowym pt. "Tajemnica góry". Spektakl był grany na scenie kameralnej teatru.

bogowie greccy15 grudnia 2023 r. już po raz trzeci w naszej szkole odbyła się Parada Greckich Postaci Mitologicznych. Tym razem wzięła w niej udział klasa 5a, która odwiedziła klasy 1-3.

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli "W Jasełkach leży". 6 stycznia 2024 r. O godz. 12:00 na Rynku w Myślenicach, gdy spotkają się trzy Orszaki, odbędzie się wspólne kolędowanie, jasełka oraz symboliczny pokłon i oddanie darów Dzieciątku.

 

Szczegóły na plakacie poniżej.

orszak24

eko malopolska logoW grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie. Wybrane klasy uczestniczyły w projekcie „Gramy w zielone!” zorganizowanym przez Team Ingarden Education.

pokazy 22W czwartek, 30 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 Myślenicach odbyły się pokazy doświadczeń przeprowadzone przez przedstawiciela Grupy „Zaelektryzowani” z Lublina, które przybliżyły uczestnikom wiedzę z zakresu chemii i fizyki.

inicjatywa logoW dniach 27.10. oraz 10.11. dla Rodziców naszych uczniów zostało zorganizowane 4-godzinne szkolenie z pierwszej pomocy. Tematem przewodnim były urazy u dzieci, ale nie obyło się bez przypomnienia zasad postępowania z osobą nieprzytomną oddychającą i nieoddychającą.

porankiDnia 6 listopada 2023r. uczniowie klasy 4a uczestniczyli w niezwykłych warsztatach artystycznych, będących częścią projektu „Poranki Muzyczne dla Dzieci i Młodzieży - Eko Planeta". To wyjątkowe wydarzenie, adresowane do dzieci i młodzieży z powiatu myślenickiego, połączyło edukację artystyczną z dbałością o środowisko.

Back to top