recykling15 maja 2023r. dobiegła końca kolejna edycja konkursu, w której uczestniczyło 13 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice, w tym nasza szkoła.

 mg 8257Dzień Ziemi to święto na cześć naszej wyjątkowej planety! Jego głównym celem jest zwiększenie świadomości społecznej na temat zagrożeń, które stoją przed naszą planetą oraz promowanie działań na rzecz ochrony środowiska. Dzień Wody to jedyna taka chwila, kiedy świat jednoczy się wokół wody. Zapewnienie wszystkim ludziom dostępu do wody i urządzeń sanitarnych pozostaje wciąż aktualnym wyzwaniem gospodarki wodnej na całym świecie.

recyklingKwietniowa zbiórka surowców wtórnych odbędzie się 18 i 19 kwietnia (wtorek i środa).

 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

konkurs1Zapraszam uczniów klas IV – VIII do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są „Wymarzone wakacje nad wodą”.

kuratoriumJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennice Elżbieta Matoga z klasy 8b i Anna Bukiej z klasy 8a zostały finalistkami Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

dzien wody 2122 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Został on ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w czasie konferencji "Szczyt Ziemi" 1992 w Rio de Janeiro w Brazylii.

 

Ma na celu zwrócenie uwagi na poszanowanie wody, do której brakuje dostępu w niektórych częściach naszej planety. W tym roku Dzień Wody jest obchodzony pod hasłem "Troska o wodę jest obowiązkiem każdego człowieka".

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji nt. wody, wykonanej przez Annę Kasperek z klasy 8b. Dostępna jest ona pod tym linkiem.

recyklingW miesiącu marcu Szkolna Zbiórka Surowców Wtórnych odbędzie się 15 i 16 marca, czyli w środę i czwartek. Zapraszamy do udziału!

 

 

Krystyna Oliwa

wyniki konkursuMiło nam poinformować, że uczennica klasy 6a Magdalena Drożdż zdobyła wyróżnienie w kategorii klas VI, praca plastyczna „Rajski ptak”, w Trzecim Gminnym Konkursie dla uczniów szkół podstawowych „Przyroda i ja” pod patronatem Burmistrza Miasta i gminy Myślenice.

kula ziemskaZapraszam do udziału w Konkursie "Na ratunek Ziemi" pod tytułem "KLIMAT".

recyklingZbiórka surowcow wtórnych w styczniu odbędzie się w naszej szkole w poniedziałek 23.01 oraz we wtorek 24.01.

 

Zapraszamy do udziału! :)

recyklingOd 1 października wznowiona została akcja związana z selektywną zbiórką odpadów wtórnych. Akcja będzie prowadzona od 1 października 2021r. do 15 maja 2023 r.

Back to top