kuratoriumJest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń Krzysztof Dominik z klasy 8a został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego. Opiekunem ucznia w konkursie była Pani Teresa Salawa-Ogórek.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)

pspKomenda Główna Państwowej Straży Pożarnej zaprasza uczniów do udziału w dwóch konkursach – plastycznym oraz filmowym. Szczegóły znajdują się poniżej.

carolusWojewództwo Małopolskie wraz z Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie organizuje konkurs "Małopolski Carolus", w którym pragnie nagrodzić najzdolniejszych uczniów z województwa małopolskiego.

 

Wyróżnienie przyznawane jest w czterech dziedzinach w dwóch kategoriach wiekowych. Dla laureatów przewidziana jest nagroda finansowa.

 

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na tej stronie internetowej.

konkurs plastycznySanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej organizuje Wielkopostny Konkurs Plastyczny pt. "Grób Pana Jezusa". Przeznczony jest on dla uczniów klas 1 - 8. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie parafii pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do udziału! :)

logo krusPlacówka Terenowa KRUS w Myślenicach informuje, iż uruchomiony został XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Zadaniem konkursowym jest wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej upowszechniane przez Kasę sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów i paliw. 

logo krusKasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Myślenicach zaprasza dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”.

konkurs koledW Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek wystartowały wszystkie klasy. Uczniowie klas I-III zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Wszystkie dzieci pod czujnym okiem swoich Pań wychowawczyń włożyły wiele pracy w przygotowanie występu - za co bardzo dziękujemy, byliśmy pod wrażeniem oryginalności wykonywanych pastorałek!

 

szopki22 17Bardzo dziękujemy wszystkim klasom IV-VIII za udział w konkursie i wykonanie pracy na 100%. Widać jak dużo włożyliście energii, zaangażowania, inwencji twórczej w wykonanie tych artystycznych szopek.

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki awansowało 5 naszych uczniów:

 

MATEMATYKA

LP.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Opiekun

1.

Bukiej Anna

8a

Twardosz Katarzyna

2.

Hodurek Szymon

7a

Twardosz Katarzyna

3.

Jacek Karol

6a

Kozyra Monika

4.

Jąkała Jakub

7a

Twardosz Katarzyna

5.

Piwowarczyk Michał

6a

Kozyra Monika

 

Opiekunami młodzieży w konkursie są Pani Katarzyna Twardosz oraz Pani Monika Kozyra.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki w etapie rejonowym! :)

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z biologii awansowały dwie nasze uczennice:

 

BIOLOGIA

LP.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Opiekun

1.

Bukiej Anna

8a

Oliwa Krystyna

2.

Matoga Elżbieta

8b

 

Opiekunem młodzieży w konkursie jest Pani Krystyna Oliwa.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki w etapie rejonowym! :)

Miło nam poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z historii awansowała 2 naszych uczniów:

 

HISTORIA

LP.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Opiekun

1.

Hodurek Szymon

7a

Lenart Jadwiga

2.

Hołuj Adam

8b

 

Opiekunem młodzieży w konkursie jest Pani Jadwiga Lenart.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki w kolejnym etapie! :)

Back to top