kuratoriumMiło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Wiktoria Koszut zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy podczas etapu rejonowego uzyskali co najmniej 54 punkty, czyli 90% możliwych do zdobycia. Jest to łącznie 121 uczniów. Ostatni etap odbędzie się 3 marca 2021 r. Opiekunem uczennicy w konkursie jest P. Tadeusz Jarząbek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

kuratoriumMiło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Patricia Frevel zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego w roku szkolnym 2020/2021. Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy podczas etapu rejonowego uzyskali co najmniej 70 punktów. Jest to łącznie 25 uczniów. Ostatni etap odbędzie się 15 marca 2021 r. Opiekunem uczennicy w konkursie jest P. Irena Chwiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

kuratoriumMiło nam poinformować, że uczeń klasy 7a Dominik Drożdż zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z historii w roku szkolnym 2020/2021. Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy podczas etapu rejonowego uzyskali co najmniej 74 punkty. Jest to łącznie 47 uczniów. Ostatni etap odbędzie się 11 marca 2021 r. Opiekunem ucznia w konkursie jest P. Jadwiga Lenart.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

kuratoriumMiło nam poinformować, że uczennica klasy 8b Patricia Frevel zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki w roku szkolnym 2020/2021. Do etapu wojewódzkiego konkursu zakwalifikowali się uczniowie, którzy podczas etapu rejonowego uzyskali co najmniej  42 punkty. Jest to łącznie 53 uczniów. Ostatni etap konkursu odbędzie się 5 marca 2021 r. Opiekunem uczennicy jest P. Katarzyna Twardosz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim! :)

kaktus19 lutego 2021 roku w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie. Patronat nad nim objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego, Wojewoda Małopolski, Małopolski Kurator Oświaty, Prezydent miasta Krakowa, Towarzystwo Miłośników Języka Polskiego.

 

W tegorocznej edycji „Kaktusa”, zmienionej ze względu na panujące warunki, wzięło udział 11 uczniów klas trzecich. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością zasad ortograficznych oraz praktycznym ich stosowaniem.

kuratoriumMiło mi poinformować, że uczeń klasy VIIa Dominik Drożdż przeszedł do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego. W etapie szkolnym wzięło udział dwóch uczniów. Dominik przeszedł do etapu rejonowego konkursu, który miał miejsce 15 stycznia 2021 roku i poradził sobie wspaniale z bardzo trudnymi zadaniami.

bezpiecznie na wsi1Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi”. Konkurs odbywa się pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

8wspanialych

Osoby zainteresowane serdecznie zaparszamy do udziału w XV edycji gminnej Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Tematem konkursu jest promowanie młodzieżowego wolontariatu. Wypełnioną kartę wraz z załącznikami należy składać poprzez wrzucenie do urny Dziennika Podawczego znajdującej się w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach, ul. Rynek 8/9 w terminie do 1 marca 2021 r.

 

Dokumenty do pobrania:

- Regulamin konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

- Karta uczestnictwa

karmnikZapraszamy do obejrzenia wszystkich prac zgłoszonych na konkurs plastyczny „Zimowy Karmnik”. Dziękujemy uczniom za udział i wysiłek włożony w przygotowanie pięknych prac konkursowych! :)

Galerie prac:

KLASA I – KLIKNIJ TUTAJ

KLASA II – KLIKNIJ TUTAJ

KLASA III – KLIKNIJ TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia!

wyniki konkursu2Szanowni Uczniowie, bardzo dziękujemy za tak liczny udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Zimowy karmnik". Cieszymy się, że zainteresowanie konkursem było tak duże i tak wielu z Was brało udział w szkolnych etapach eliminacyjnych. Spośród 14 Szkół, dostarczyliście do naszej Placówki - Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach, 77 prac wykonanych techniką kolażu.

wyniki konkursuZ przyjemnością informujemy, że konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku niemieckim został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie. Jury w składzie: p. Anna Pitak, p. Edyta Baranek oraz p. Edyta Jochymik nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

Back to top