Cieszymy się bardzo z sukcesu naszego ucznia JAKUBA JĄKAŁY z klasy 6a, który zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI  w VII edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego ZWIERCIADŁO „Świat w Twoich oczach”. Konkurs był organizowany przez Sułkowicki Ośrodek Kultury.

Gratulacje! :)

 

Beata Baczyńska

atrakcje europaGrupa uczniów z klas VIII brała udział w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu GEOTURYSTYCZNEGO zorganizowanego  przez Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego.

 

hodurek 6a wyroznienieNa konkurs pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Instytutu Pamięci  Narodowej organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Puławach z okazji 101 rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego wpłynęło 1178 prac plastycznych z całej Polski.

1W dniu dzisiejszym miało miejsce rozdanie nagród w Gminnym Konkursie Historyczno - Plastycznym na makietę budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach. Zaszczycili nas swoją obecnością Pan Wiceburmistrz Mateusz Suder oraz Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Małgorzata Ciemińska. Uroczystość prowadził Pan Dyrektor Tadeusz Jarząbek. O wynikach konkursu informowaliśmy tutaj.

bibliaMiło nam jest poinformować, że 10 czerwca uczniowie naszej szkoły - Elżbieta Matoga z klasy 7b oraz Jakub Jąkała z klasy 6a uczestniczyli w Gali Rozdania Nagród, podczas której sfinalizowano Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla szkół podstawowych województwa małopolskiego. Uczniowie ci otrzymali tytuł laureata tegorocznego konkursu.

uklad slonecznyUczniowie naszej szkoły 7 czerwca wzięli udział w pierwszym etapie 3 Gminnego Konkursu Astronomicznego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Porębie.

LOGO SP1 500Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu i opiekunów na uroczyste rozdanie nagród i podsumowanie Gminnego Konkursu Historyczno-Plastycznego na makietę budynku szkoły. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca 2022 r. o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach.

galeria zdjecZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, przedstawiających prace nagrodzone w Gminnym Konkursie Historyczno-Plastycznym na makietę budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych prac!

LOGO SP1 500„Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy. Jedynka wpisana w pejzaż historyczny Myślenic.”

Wyniki Gminnego Konkursu Historyczno-Plastycznego na makietę budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach

 

W Gminnym Konkursie Historyczno-Plastycznym na makietę budynku Szkoły Podstawowej „Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy. Jedynka wpisana w pejzaż historyczny Myślenic” przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

swietlikPrzedstawiamy wyniki konkursu Świetlik w bieżącym roku szkolnym:

 

Klasa 1

Laureat II miejsca

Barbara Matoga 1a

mapa europyUczniowie z naszej szkoły w dniu 13 kwietnia wzięli udział w 1 etapie II Gminnego Turnieju Geograficznego pt. „Europa - kontynent starzejących się społeczeństw”. Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line uczestniczyło 145 uczniów z Gminy Myślenice.

 

Back to top