aparatSerdecznie zapraszamy uczniów klas VI-VIII do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego "W żółtych płomieniach liści". Szczegóły poniżej.

 

konkurs1Zapraszamy do udziału w konkursie „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!" VI edycja organizowanego pod hasłem Filmowa piosenka o Polsce pamięta.

z kresow ocaloneNa stronie Muzeum Narodowego w Lublinie czytamy: „Każdy człowiek tworzy własną niepowtarzalną historię. Losy poszczególnych osób zbiegają się, krzyżują, mijają, oddziałują na siebie. Wiele z nich z upływem czasu ulega zapomnieniu, zwłaszcza gdy dana osoba zmieni miejsce zamieszkania. Wyjeżdża – i co potem?

masterchefsDnia 07.06.3023 rok (środa) odbędzie się szkolny Masterchef. Wcześniej każda klasa wybiera 4 reprezentantów, którzy wspólnie wybiorą i ustalą co będą przygotowywać. Ma to być deser oraz sałatka. W dniu 07.06 prosimy, aby uczniowie przynieśli produkty do wybranego przepisu. Można przynieść własne przyrządy do przygotowania.

swietlikPrzedstawiamy wyniki XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” w bieżącym roku szkolnym: 

laur recytacji 23. 127 kwietnia 2023 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się przesłuchania finałowe Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2023, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

konkurs1Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci i młodzieży organizowanym przez Rzecznika Praw Dziecka z okazji Dnia Dziecka. Jest to konkurs fotograficzny zatytułowany "Zrób zdjęcie przyjaźni".

 

Informacja jest zamieszczona na stronie internetowej  Kuratorium Oświaty w Krakowie pod tym linkiem.

 

wyniki konkursu2Uczniowie z naszej szkoły 27 kwietnia brali udział w pierwszym etapie 4 Gminnego Konkursu Astronomicznego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Porębie.

glogoczow23 626 kwietnia 2023 roku odbyła się w WDK w Głogoczowie XIX  edycja Szkolnych Konfrontacji Plastycznych. Przedmiotem konfrontacji był „PEJZAŻ Z WIZJĄ SŁOŃCA – SPOTKANIE Z TWÓRCZOSCIĄ JERZEGO NOWOSIELSKIEGO”.

lapbook2023 8W dniu 28 kwietnia w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs na Lapbook dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt. „Zdrowie od A do Z”. Konkurs ten objęty był honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

wyniki konkursuUczniowie z naszej szkoły w dniu 12 kwietnia brali udział w 1 etapie III Gminnego Turnieju Geograficznego pt. „Ameryka Północna i Południowa” . Turniej realizowany był dwuetapowo. W pierwszym etapie, który odbył się on-line w naszej szkole uczestniczyło 17 uczniów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i zaprezentowaną wiedzę na temat Ameryki Północnej i Południowej. Do drugiego etapu kwalifikowały się osoby z najwyższym wynikiem i maksymalnie mogły to być tylko 3 osoby ze szkoły.

Back to top