kuratoriumMiło nam poinformować, że uczeń z klasy 8a Szymon Hodurek został finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

ksiezyceZapraszamy uczniów klas IV- VIII do udziału w V Gminnym Konkursie Astronomicznym. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. T. Banachiewicza w Porębie.

 

Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

- etap pierwszy – uczniowie rywalizują w szkole w czwartek, 25 kwietnia 2024

- etap drugi – finał konkursu, do tego etapu kwalifikują się 2 osoby, które uzyskały najwyższe wyniki, odbędzie się on 21 maja 2024 r. (wtorek) o godz. 9.30, w Szkole Podstawowej im. T. Banachiewicza w Porębie.

img 1304Dnia 27 marca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i laureatkom Gminnego Konkursu na Lapbook Słowacki wielkim poetą był. Ceremonia ta stanowiła zwieńczenie konkursu, który zgromadził uczniów oraz uczennice z 13 szkół z terenu Miasta i Gminy Myślenice. Konkurs ten, mający na celu popularyzację wiedzy o życiu i twórczości Juliusza Słowackiego, cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem zarówno uczestników, jak i ich opiekunów.

miejska biblioteka myslenice logoMiejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach ogłosiła konkurs literacki, dotyczący biografii Polaków pochodzących z Kresów Wschodnich. Tekst może dotyczyć zarówno postaci powszechnie znanych z dziejów Polski, jak i bohaterów historii rodzinnych.

 

na ratunek 24 2W minionym miesiącu odbyły się szkolne eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego „Na ratunek Ziemi” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Trąbkach oraz Szkołę Podstawową nr 52 im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie. Tradycyjnie już mottem rozgrywek były słowa Jana Pawła II: „Dar panowania nad przyrodą winniśmy wykorzystać w poczuciu odpowiedzialności, świadomości, że jest to wspólne dobro ludzkości”.

afrykaZapraszamy uczniów klas V- VIII do udziału w IV Gminnym Turnieju Geograficznym pt. „AFRYKA”. Organizowany jest on przez Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie. Patronat nad konkursem objął Pan Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

LOGO SP1 500Szanowni Państwo!

W roku 2024 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach obchodzi jubileusz 150-lecia istnienia. W związku z tym serdecznie zapraszamy Społeczność Szkół Podstawowych noszących imię Juliusza Słowackiego do udziału w konkursach:

mysleniceBurmistrz Miasta i Gminy Myślenice zaprasza do wzięcia udziału w gminnym konkursie wiedzy pn."Zanieczyszczenia powietrza oraz ich wpływ na człowieka". Konkurs jest skierowany do uczniów klas V-VIII ze szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice.

 

konkurs1Szkoła Podstawowa w Bysinie zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie pt. „Maska karnawałowa”, który jest przeznaczony dla uczniów z klas I - VI. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca 2024r. Publikacja wyników będzie miała miejsce 15 marca 2024r. Wręczenie nagród - 21 marca 2024r.

 

Regulamin konkursu - kliknij tutaj.

anioly aniolki 6W Szkole Podstawowej w Jaworniku nastąpiło zakończenie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe". Na konkurs wpłynęły łącznie 94 prace uczniów klas I-III z piętnastu Szkół Podstawowych Gminy Myślenice. Prace konkursowe zostały wykonane w dwóch kategoriach plastycznych: forma przestrzenna - anioł z masy solnej oraz forma płaska - witraż. 

mysleniceBurmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza do udziału w XVIII edycji gminnej Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Back to top