konkurs1Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym konkursie cichego czytania ze zrozumieniem „CICHO-CZYTANKI” dla klas II-III Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach, który odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku.

Zgłoszenia prosimy dokonywać u wychowawców klas do dnia 19.04.2024r. Regulamin konkursu – kliknij tutaj.

Edyta Jochymik

Katarzyna Serwińska

LiczydłoSerdecznie zachęcamy do udziału w Szkolnym Konkursie Matematycznym LICZYDŁO dla klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach, który odbędzie się w dniach 15 kwietnia klasy 2 i 3, 17 kwietnia klasy 1.

Zgłoszenia prosimy dokonywać u wychowawców klas do dnia 12.04.2024r. Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem.

Barbara Kaperek

Adrianna Świerczyńska Hodurek

21 marca 2024 roku uczeń klasy 2c Wiktor Gądek odebrał wyróżnienie, za swoją wyjątkową maskę karnawałową, która była oceniana w I Gminnym Konkursie Technicznym - „Maska Karnawałowa” zorganizowanym przez Zespół  Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Księcia Kardynała Adama  Stefana Sapiehy w Bysinie.

Wszystkim uczniom którzy zaangażowali się w zmagania serdecznie gratulujemy! :)

IMG20240321101938
IMG20240321102009
IMG20240321101233

2W dniu 21 marca 2024 roku 14 uczniów klas I – III wzięło udział w szkolnym konkursie recytatorskim.

Jury w składzie: mgr Anna Pitak , mgr Monika Błachut, mgr Justyna Baruch wyłoniło sześciu uczestników: Wiktor Mardaus, Lena Suruło, Maria Dziadkowiec, Łucja Nowotyńska, Tomasz Jakubowski i Barbara Matoga, którzy zakwalifikowali się do Miejsko – Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Myślenicki Laur Recytacji 2024”.

img 4345W dniu 14 marca w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs na Lapbook dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt. „Słowacki wielkim poetą był”. Konkurs ten objęty był honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

alfik humanistycznyMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli bardzo dobre i dobre wyniki w ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny. W tabeli zebrano zdobyte punkty, miejsce w kraju oraz województwie nagrodzonych uczniów.

aquariusNasza szkoła bierze udział w projekcie „Umiem pływać”. Program skierowany jest do dzieci szkolnych uczęszczających do klas I–III szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice, dla których organem prowadzącym jest Gmina Myślenice - w pierwszej kolejności do uczniów, którzy nie uczęszczali na naukę pływania.

slowackiGMINNY KONKURS NA LAPBOOK

DLA UCZNIÓW KLAS I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„SŁOWACKI WIELKIM POETĄ BYŁ”

816 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas II i III Szkół Podstawowych „Przygoda z lekturą” w której uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka wraz z naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, Małgorzata Ciemińska.

kangur21 marca 2024 roku odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” w następujących kategoriach:

- Żaczek - klasa 2

- Maluch - klasa 3 i klasa 4

swietlikSerdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacka Popiela. Konkurs odbędzie się 12 marca 2024 roku.