aquariusNasza szkoła bierze udział w projekcie „Umiem pływać”. Program skierowany jest do dzieci szkolnych uczęszczających do klas I–III szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice, dla których organem prowadzącym jest Gmina Myślenice - w pierwszej kolejności do uczniów, którzy nie uczęszczali na naukę pływania.

 

slowackiGMINNY KONKURS NA LAPBOOK

DLA UCZNIÓW KLAS I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„SŁOWACKI WIELKIM POETĄ BYŁ”

 

 

 

 

816 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas II i III Szkół Podstawowych „Przygoda z lekturą” w której uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka wraz z naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, Małgorzata Ciemińska.

 

kangur21 marca 2024 roku odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” w następujących kategoriach:

- Żaczek - klasa 2

- Maluch - klasa 3 i klasa 4

swietlikSerdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacka Popiela. Konkurs odbędzie się 12 marca 2024 roku.

kaktusSerdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich do udziału w Wojewódzkim Konkursie Ortograficzny Kaktus. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa z Odziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego Towarzystwa Społecznej Szkoły Podstawowej w Krakowie.  

LOGO SP1 500Serdecznie zapraszamy Laureatów na uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas II i III Szkół Podstawowych „Przygoda z lekturą”, które odbędzie się 16 stycznia 2024 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach.

ozdobyZ przyjemnością informujemy, że konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową został rozstrzygnięty. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy spróbowali swoich sił i wzięli udział w konkursie. Jury w składzie: p. Edyta Baranek, p. Adrianna Świerczyńska- Hodurek oraz p. Anna Pitak nagrodziło i wyróżniło najciekawsze i najbardziej pomysłowe prace.

przygoda z lektura 23 5W dniu 11 grudnia 2023r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas II i III Szkoły Podstawowej „Przygoda z lekturą” pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

gminny konkurs plastyczny 2Rozstrzygnięty został Gminny Konkurs Plastyczny „Grzyby – skarby lasów” adresowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu naszej gminy, który został objęty Honorowym Patronatem przez Pana Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetkę.

img 2947„Środowisko to wszystko, co znajduje się wokół nas i na nas oddziałuje; to, co żyje, jak i przyroda nieożywiona.

Jest to więc Słońce, które świeci; powietrze, którym oddychamy; i pogoda, która się zmienia.

Środowisko - to wiatr i chmury, polne kwiaty i łany zbóż, owady i hipopotamy, kruche muszelki i potężne skały”.

B. Dymara.

Back to top