cal 37 lutego Uczniowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wzięli udział w warsztatach "WyCALuj w Walentynkę”, której inicjatorem było Centrum Usług Społecznych w Myślenicach. Uczestnicy chętnie i z zaangażowaniem wykonywali kartki walentynkowe wykazując przy tym mnóstwo kreatywności i zdolności plastycznych.

 

Podczas warsztatów wolontariusze przygotowali ponad 100 kartek, które 14 lutego bezinteresownie rozdali mieszkańcom i gościom Myślenic. Tego dnia wolontariusze nie zapomnieli również o władzach miejskich.  Z radością wręczyli im specjalne kartki z prośbą o rozsiewanie radości z okazji święta zakochanych w całej Gminie.

 

Udział w akcji "WyCALuj w Walentynkę” uczniowie naszej szkoły postrzegają jako cenne doświadczenie i motywację do tego, aby częściej brać udział w podobnych akcjach. Na twarzach obdarowanych osób dostrzegali zaskoczenie ale i uśmiech połączony z radością. Dzień Zakochanych był zdecydowanie radosny i pełen słońca!

 

Szkolny Klub Wolontariatu

 

 

cal (1)
cal (2)
cal (3)
cal (4)
cal (5)
cal (6)

Back to top