warsztaty 5b 3Klasa 5b wzięła udział w cyklu warsztatów prowadzonych przez psychologa szkolnego. Celem projektu było wzmocnienie więzi w zespole klasowym oraz wzrost umiejętności konstruktywnego radzenia sobie z trudnymi emocjami.

wazne numery telefonowW życiu każdego z nas zdarzają się sytuacje trudne, które burzą nasz codzienny spokój. Pamiętajmy, że w takich momentach nie musimy pozostawać sami. Warto szukać pomocy u doświadczonych osób, które mogą nas wysłuchać i weprzeć udzielając konkretnych porad.

Nowe godziny pracy P. Psycholog:

Godziny dostępności dla rodziców

psycholog szkolnyDroga Uczennico! Drogi Uczniu!

pedagogDrodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W związku z nadal panującą sytuacją związaną z epidemią, nasza szkoła opracowała dokument o nauczaniu zdalnym, w którym zawarte są m.in. informacje dotyczące wspomagania uczniów korzystających z pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Pragnę poinformować, że w przypadku jakichkolwiek problemów jestem dostępna pod numerem tel. 574-002-291 oraz na dyżurach w budynku naszej szkoły.

Pozdrawiam, pedagog szkolny

Mirosława Chmiel