jedynka logoZapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Telewizję Internetową Myślenice iTV. Jest to podsumowanie "Gier i zabaw z piłką ręczną", jakie to zostały zorganizowane w naszej szkole 5.11 br. W wydarzeniu wzięło udział 130 uczniów klas 1-3. Sponsorem "Gier i zabaw..." był PKN Orlen, który jest również głównym sponsorem klubu SUMKS Jedynka Myślenice.

 

Gry i zabawy z piłką ręczną (film) - kliknij tutaj.

gry z pilka5.11.2021 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia sportowe z piłką ręczną dla uczniów klas 1 - 3 z naszej gminy. Spotkanie zorganizowane zostało przez dyrektora szkoły pana Tadeusza Jarząbka wraz z zawodnikami SUMKS Jedynka Myślenice.

 

W dniu 5.11.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Myślenicach odbędzie się dla uczniów klas 1 - 3 z naszej gminy spotkanie organizowane przez drużynę piłki ręcznej SUMKS Jedynka Myślenice. Wydarzenie to nosi nazwę "Gry i zabawy z piłką ręczną" i będzie prowadzone przez piłkarzy ręcznych Jedynki Myślenice. Sponsorem wydarzenia jest PKN Orlen. Szczegóły w tabeli poniżej.

 

Data wydarzenia

5.11.2021r.

Miejsce wydarzenia

Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach

Ul. J. Sobieskiego 1

Boisko sportowe/sala

Nazwa wydarzenia

Gry i zabawy z piłką ręczną

Uczestnicy

Uczniowie klas 1-3  z gminy Myślenice

Organizator

SUMKS Jedynka Myślenice

Sponsor Główny

 

logo poziome ORLEN

PKN Orlen

logo jedynka mysleniceZapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego sezon 2020/2021 piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice.

 

Dostępny jest on pod tym linkiem.

IMG 6012Mija 6 lat od momentu, gdy na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 1 (wówczas Gimnazjum nr 1) pojawili się młodzi adepci piłki ręcznej i rozpoczęli treningi pod okiem legendarnego trenera Władysława Piątkowskiego. Zespół "Jedynki" od tego czasu zdążył okrzepnąć, nabrać doświadczenia, zagrać w rozgrywkach ligowych o mistrzostwo Polski na szczeblu juniorów młodszych, starszych i wreszcie seniorów, a przez jego szeregi przewinęło się kilkudziesięciu chłopaków zakochanych w handballu.

Serdecznie zapraszamy na mecz piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice w II lidze śląskiej w gr.IV. Nasi Piłkarze zmierzą się z AZS Politechniką Wrocławską.

Szczegóły na plakacie poniżej. Sponsorem głównym Jedynki Myślenice jest PKN Orlen.

 

plakat meczowy jedynka5

Serdecznie zapraszamy na mecz piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice w II lidze śląskiej w gr.IV. Nasi Piłkarze zmierzą się z SPR Stal II Mielec.

Szczegóły na plakacie poniżej. Sponsorem głównym Jedynki Myślenice jest PKN Orlen.

 

plakat meczowy jedynka4

sumks orzel przeworsk

WYGRALIŚMY! Od zwycięstwa rozpoczęła Jedynka Myślenice zmagania w grupie spadkowej. Po ciężkim i pełnym zwrotów akcji spotkaniu z SPR Orzeł Przeworsk zakończyło się ono wynikiem 32:31. Następny mecz za 2 tygodnie. Gramy dalej!

 

logo poziome ORLEN

 

GŁÓWNYM SPONSOREM SUMKS JEDYNKA MYŚLENICE JEST PKN ORLEN!

sumks

Serdecznie zapraszamy na mecz piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice w II lidze śląskiej w gr.IV. Nasi Piłkarze zmierzą się z SPR ORzeł Przeworsk.

Szczegóły na plakacie poniżej. Sponsorem głównym Jedynki Myślenice jest PKN Orlen.

 

plakat meczowy jedynka3

Serdecznie zapraszamy na mecz piłkarzy ręcznych SUMKS Jedynka Myślenice w II lidze śląskiej w gr.IV. Nasi Piłkarze zmierzą się z SPR Grunwald Ruda Śląska.

Szczegóły na plakacie poniżej. Sponsorem głównym Jedynki Myślenice jest PKN Orlen.

 

plakat meczowy jedynka2

Back to top