img 2938W dniu 03.06.2024r. na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach w ramach „Dnia dziecka z piłką ręczą” odbyły się gry i zabawy zespołowe prowadzone przez pana Mariana Gawędę – trenera piłki ręcznej SUMKS Jedynka.

 

Wydarzenie to miało na celu promowanie aktywności fizycznej. Główną atrakcją były warsztaty sportowe, w których uczniowie zostali podzieleni na grupy według klas i uczestniczyli w stacjach, gdzie mogli spróbować swoich sił.

 

Trener przeprowadził bardzo ciekawe ćwiczenia, w których klasy rywalizowały o punkty, a najlepsi uczestnicy otrzymali drobne nagrody. Spotkanie to było niezwykle udanym wydarzeniem, które przyniosło uczniom wiele radości i motywacji do aktywności fizycznej.

 

Gabriela Senderska

 

IMG_2887
IMG_2897
IMG_2905
IMG_2922
IMG_2925
IMG_2938
IMG_2879

Back to top