4W dniu 07.06 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju o Puchar imienia Gustawa Grochala. Turniej rozgrywany był na obiektach Klubu Sportowego Dalin Myślenice, gdzie do rywalizacji stanęło 10 drużyn.

Nasza szkoła w rozgrywkach grupowych rywalizowała z SP3 Myślenice , SP Brzączowice , SP Sułkowice i SP Lipnik. Tylko w meczu z Brzączowicami nie udało się wygrać w meczach grupowych. Tym samym zajęliśmy 2 miejsce, co dało nam możliwość walki o zajęcie 3 miejsca w turnieju. W tym meczu zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową z Dobczyc.

Prowadziliśmy w tym spotkaniu, ale minutę przed końcem straciliśmy bramkę i o tym kto zajmie 3 miejsce zdecydowały rzuty karne. Uczniowie naszej szkoły perfekcyjnie wykonywali ten element i mogliśmy się cieszyć z wywalczenia 3 miejsca w tym prestiżowym turnieju.

Gratulujemy! :)

Jedynkę reprezentowali: Gabriel Cygal, Jakub Błażej, Dariusz Góralik, Piotr Tondera, Antoni Zachwieja, Piotr Stasik, Antoni Sawicki, Maksym Mosovkyi, Wojciech Zięba, Władysław Pawlikowski, Aleksander Drabik.

Przemysław Senderski