pilka nozna 23 2We wtorek (3.10.2023r.) uczennice klas 4-6 reprezentowały Szkołę Podstawową nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach w zawodach sportowych w piłce nożnej. Zawody odbywały się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach, a wzięło w nich udział 8 reprezentacji.

W pierwszej fazie dziewczęta rywalizowały w grupie z SP 2, SP Bysina oraz SP Zawada. W grupie zajęły 2 miejsce, co dało im awans do grupy finałowej, gdzie walka toczyła się o najwyższe cele.

Pierwszy mecz w grupie finałowej rozegrały z SP Trzemeśnia, gdzie 30 sekund przed końcem meczu zdobyły bramkę na 1-0 i odniosły zwycięstwo. Drugi mecz był z SP Borzęta, gdzie było bardzo wyrównane starcie natomiast zakończył się wygraną 4-3 naszych przeciwniczek.

Ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce.

Skład SP 1:

Kaczorowska Emilia 4b