pudelko po butachW dniach od 28 lutego do 7 marca w naszej szkole odbyła się charytatywna zbiórka na rzecz poszkodowanych mieszkańców Ukrainy. W obliczu wojny społeczność tego kraju potrzebuje naszego wsparcia. Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Nasi uczniowie i ich Rodzice nie byli obojętni na niesienie pomocy potrzebującym.

 

Dzięki Państwa hojności zebraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy, pośród nich między innymi:

  • Koce
  • Papiery toaletowe
  • Żywność
  • Artykuły higieny osobistej
  • Ciepłe czapki i rękawiczki
  • Śpiwory
  • Środki czystości oraz artykuły higieniczne
  • oraz wiele, wiele innych.

 

Warto wspomnieć, iż przekazanych artykułów było tak wiele, że nasi wolontariusze kilka razy musieli oddawać je do głównych organizatorów tej akcji w naszym mieście.

Dziękujemy wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na krzywdę drugiego człowieka i włączyli się w piękną akcję pomocy. W tym trudnym czasie jednoczymy się z cierpiącymi i pomagamy im przetrwać tak trudny dla nich okres.

Ewa Kaczanowska

 

pudelko_po_butach (2)
pudelko_po_butach (3)
Pudelko_po_butach (4)
pudelko_po_butach (1)

Back to top