tarcza lipiec 6We wtorek 4 lipca 2023 r. w Muzeum Niepodległościodbyło się uroczyste przekazanie sprzętu elektronicznego dla placówek oświatowych z terenu Gminy Myślenice w ramach dwóch programów - „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” oraz „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”.

„Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” to projekt realizowany w celu rozwoju małopolskich  organów prowadzących szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w odpowiedzi na kryzys migracyjny związany z działaniami wojennymi prowadzonymi od 24 lutego 2022 r. na Ukrainie.

W ramach tego programu do naszej szkoły trafiły 2 laptopy, 1 monitor interaktywny oraz 13 tabletów.

źródło: myslenice.pl

tarcza_lipiec (1)