dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

Lekcja – 24.06.2020r. - KLIKNIJ TUTAJ.

Komunikat o ocenach  - KLIKNIJ TUTAJ.

Komunikat 3.06. - Kliknij tutaj.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 10.06.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 3.06.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 27.05.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 20.05.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 13.05.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 6.05.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 29.04.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 22.04.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 15.04.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Klasa 6a i 6b Lekcja – 1.04.2020r. KLIKNIJ TUTAJ.

Data dodania: 24.03.2020.

Dzień dobry,

Do 1 kwietnia 2020r. proszę o przesłanie swoich prac, tj. portretu i autoportretu w formie zdjęcia lub skanu na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dla tych, którzy potrzebują dodatkowych wskazówek odsyłam na: epodreczniki.pl/a/portret---czy-to-takie-trudne

gdzie znajdziecie rodzaje portretów, etapy rysowania twarzy oraz zadania w formie wyboru/ to dla chętnych/ - przesłać mi informację zwrotną kto zrobił

Możecie również korzystać z e-podręczników. Do dzieła! bezpłatnie do końca roku szkolnego, po rejestracji przez rodzica /w imieniu ucznia/ na:ebooki.nowaera.pl

Natomiast do 7 kwietnia 2020r.  temat do przemyślenia i wykonania w ramach zadań – zrób to sam – to: STROIK NA ŚWIĘTA.

Celem zadania jest zastosowanie w praktyce elementów plastycznych; barwy, kształtu, faktury, kompozycji.

Możecie zastosować dowolne materiały jakie posiadacie, również niekonwencjonalne – liczę na Waszą kreatywność.

Pamiętajcie tylko, że stroik to sztuka użytkowa i jej zasady muszą być zastosowane / dla przypomnienia – breloczek  i mebel do przechowywania/.

Super pomysłów Wam życzę,

Beata Baczyńska

Data dodania: 18.03.2020.

Dzień dobry,

W związku z zaistniałą sytuacją prace plastyczne będziecie kontynuować w Waszych domach, w wybranym przez Was czasie wolnym lub jeżeli ktoś jest bardziej zdyscyplinowany może pracować zgodnie z planem lekcji, w razie wątpliwości lub chęci zapytania o zadanie proszę pisać.

Kontynuujecie w tym tygodniu pracę z portretem. Jeżeli ktoś pozostawił zaczętą pracę w szkole to po prostu tworzy nową a tamtą traktuje jak szkic ćwiczeniowy.

Natomiast jeżeli ktoś szybciej pracuje to może już przystąpić do kolejnego zadania jakim będzie własny autoportret /dla przypomnienia swój własny wizerunek/. Mamy teraz czas aby lepiej się sobie przyjrzeć, dlatego też w tym własnym portrecie możecie podkreślić Wasze charakterystyczne cechy, np. fryzurę jaką lubicie nosić, jakie okulary, kolczyki, przedstawić siebie roześmianym lub zadumanym itp...

Pamiętajcie aby Wasza praca była rysunkiem studyjnym, tzn. w pełni dopracowanym, z zastosowaniem światłocienia, waloru, konturu, faktury czy dekoracyjnej kreski. Wasze autoportrety możecie wykonać inną techniką nie tylko rysunkową, wykorzystajcie dostępne w domu materiały; kredki, farby, papiery czy fragmenty swoich zdjęć.

Możecie też zapytać swoich kolegów, koleżanki, mamę, tatę lub rodzeństwo jak oni Was postrzegają, z czym im się kojarzycie, to fajne poznawanie siebie nawzajem.

Myślę, że po powrocie z ciekawością będziemy oglądać Wasze prace i rozpoznawać się na nich.

Powodzenia!!! Kolejne zadanie za tydzień.

Pozdrawiam Was wszystkich,

Beata Baczyńska