swietlikSerdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik®”, który został objęty Honorowym Patronatem przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Jacka Popiela. Konkurs odbędzie się 12 marca 2024 roku.

Konkurs obejmuje następujące poziomy:

- Poziom I przeznaczony dla uczniów klas pierwszych

- Poziom II  przeznaczony dla uczniów klas drugich

- Poziom III przeznaczony dla uczniów klas trzecich.

Konkurs przebiega w dwóch etapach (dalej jako Etap Przygotowawczy oraz Test Konkursowy), jednak Uczestnik może wziąć udział w Teście Konkursowym pomimo nieprzystąpienia do Etapu przygotowawczego.

Etap przygotowawczy polega na wykonaniu przez Uczestnika zestawu doświadczeń konkursowych przeznaczonych dla poziomu klasy, do której uczęszcza Uczestnik w dowolnie wybranym przez siebie terminie przypadającym w okresie od dnia opublikowania zestawu doświadczeń konkursowych.

Zestaw doświadczeń konkursowych, zostanie opublikowany przez Organizatora za pośrednictwem Strony Internetowej Konkursu w terminie 16 stycznia 2024 r.

Zgłoszenia przyjmują wychowawcy klas I-III do piątku 02.02.2024 r. Zgłaszając się do konkursu trzeba przynieść:
- wypełnioną przez rodzica/opiekuna zgodę na udział w konkursie - LINK.
- 16 zł - koszt udziału

Regulamin konkursu - kliknij tutaj.
Testy konkursowe od 2010 - kliknij tutaj.

Zapraszamy do udziału! :)

Edyta Jochymik

Izabela Jędrocha