kaktusSerdecznie zapraszamy uczniów klas trzecich do udziału w Wojewódzkim Konkursie Ortograficzny Kaktus. Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa z Odziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego Towarzystwa Społecznej Szkoły Podstawowej w Krakowie.

Celem konkursu jest przede wszystkim zachęcenie dzieci do poznawania reguł ortograficznych i posługiwania się w piśmie poprawną polszczyzną.

Terminarz konkursu:
- 31.01.2024 r. - I etap konkursu, odbędzie się na terenie szkoły.

Uczniowie, którzy uzyskają wynik powyżej 90% mają szanse na zakwalifikowanie się do II etapu konkursu.

- 1.03.2024 r. - II etap konkursu  odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1)

Udział uczniów w konkursie jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmuje wychowawca klasy do 22 stycznia 2024 r. Zgłaszając się do konkursu trzeba przynieść:

- wypełnioną przez rodzica/opiekuna zgodę na udział w konkursie.

Regulamin konkursu - kliknij tutaj.

Zgoda - kliknij tutaj.

Edyta Jochymik