miejska biblioteka myslenice logoMiejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach zaprasza uczniów do udziału w drugiej edycji konkursu „Wydobyte z cienia. O niezwykłych Myśleniczankach w kilku słowach”. Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się pod tym linkiem oraz w Oddziale dla Dzieci MBP w Myślenicach.

Uczniów klas siódmych i ósmych biblioteka zaprasza do tworzonego właśnie Dyskusyjnego Klubu „Otwarte Głowy”, którego celem jest rozwijanie umiejętności dyskusji i refleksji wobec otaczającego świata i kultury. W programie darmowe wyjazdy do kina, teatru, muzeum. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.

Koniecznie odwiedźcie bibliotekę miejską, czekają tam na was bogate zbiory oraz bardzo ciekawa oferta zajęć i konkursów! :)

plakat otwarte glowy