dziennik elektroniczny  plan lekcji  zastępstwa

PRZEKAŻ NASZEJ SZKOLE 1,5% PODATKU - KLIKNIJ TUTAJ.

REKRUTACJA 2024/2025 - KLIKNIJ TUTAJ.

KONKURSY Z OKAZJI 150-LECIA SZKOŁY - KLIKNIJ TUTAJ.

DNI WOLNE W 2 PÓŁROCZU - KLIKNIJ TUTAJ.

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego” (Papież Franciszek)

Członkowie Szkolnego Wolontariatu zapraszają do udziału w akcji "Mikołaj w szpitalu". Celem naszego działania jest obdarowanie mikołajkowymi prezentami małych i dorosłych pacjentów szpitala. Chętnych do udziału w akcji prosimy o przynoszenie do sali nr 13 następujących produktów: szampony, żele pod prysznic, mydło, skarpety, ręczniki, zabawki, słodycze.

Zbiórka trwa do 15 listopada 2019 r.

WIEMY ŻE MOŻEMY NA WAS LICZYĆ! :)

Szkolni Wolontariusze

sp1@myslenice.pl