wolontariatSzanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

 

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do wzięcia udziału w kolejnej akcji charytatywnej "Pomóż opatrunkiem".

 

Rodzina 2+4, która zmaga się z chorobą (męża i taty) potrzebuje wsparcia w postaci opatrunków, bandaży, maści. Z uwagi na to, że rana rakowa jest otwarta i wymaga częstych zmian opatrunków, wiąże się to z dużymi kosztami.

 

Rodzina nie chce pieniędzy, a jedynie:

z opatrunków:

- gazy metrowe,

- opaski dziane podtrzymujące,

- kompresy z gazy (firma nie jest istotna)

oraz:

- maść Vulnamin

- Microdacyn 60 w płynie.

 

Akcja Klubu Wolontariatu trwa do 24.01.2023 r. Wszelkie dary prosimy składać do pudła znajdującego się przy wejściu głównym. Proszę pamiętać o wpisaniu się na listę, która jest dostępna w sekretariacie szkoły, aby otrzymać pochwałę.

 

Z góry dziękujemy za okazane serce! :)

 

Szkolny Klub Wolontariatu

z opiekunami Magdaleną Kocur i Barbarą Kaperek

 

pomoz opatrunkiem

Back to top