mikolaj w szpitalu 2022 5Święta to szczególny czas, w którym możemy obdarowywać innych i sprawiać im radość. Dlatego do dnia 20 listopada bieżącego roku w naszej szkole odbywała się akcja pod nazwą „Mikołaj w szpitalu”, która miała na celu obdarowanie mikołajkowymi prezentami pacjentów przebywających w Szpitalu w Myślenicach, Szpitalu Onkologicznym w Krakowie oraz wychowanków Placówki Szkolno-Wychowawczej w Lubniu.

 

Opiekunami akcji była pani Barbara Kaperek oraz pani Magdalena Kocur. Zebrana została duża ilość słodyczy, które na pewno uszczęśliwią niejedną osobę.

 

Wolontariusze po przeprowadzonej akcji rozdzielili wszystko do pudełek oraz wyliczyli ilość otrzymanych rzeczy. Otrzymaliśmy 117 batonów, 42 opakowania żelków, 65 sztuk lizaków, 80 czekolad, 5 paczek cukierków, 2 kalendarze adwentowe, 2 bombonierki , 4 środki higieniczne, 8 opakowań ptasiego mleczka oraz 4 książki.

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdej osobie, która włączyła się w tą wspaniałą zbiórkę i podała pomocna dłoń. Dzięki Wam zostaną dostarczone słodkie prezenty innym potrzebującym. Jesteśmy dumni, że w naszej szkole są osoby z tak dobrymi i wielkimi sercami!

 

Katarzyna Figuła

 

mikolaj_w_szpitalu_2022 (1)
mikolaj_w_szpitalu_2022 (2)
mikolaj_w_szpitalu_2022 (3)
mikolaj_w_szpitalu_2022 (4)
mikolaj_w_szpitalu_2022 (5)

Back to top