wolontariatsp1 logo"Szanujcie, kochajcie i wspomagajcie starszych ludzi, gdyż oni byli

tacy jak my, a my będziemy tacy jak oni..."

 

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

 

Rozpoczynamy akcję charytatywną Pomoc dla Seniora, którego organizatorem jest Klub Wolontariatu w Myślenicach.

 

Celem akcji jest zbiórka artykułów spożywczych o długim terminie przydatności oraz artykułów higieny osobistej (np.: makaron, mąka, ryż , cukier, kawa, konserwy, słodycze oraz środków higieny osobistej np.: szampon, mydło, żel do kąpieli, proszek do prania itp.). Artykuły te zostaną przekazane dla podopiecznych Dziennego Domu Senior + w Myślenicach.

 

DARY PROSIMY SKŁADAĆ DO 30 WRZEŚNIA 2022 r. do pudełka, które znajduje się przy wejściu głównym szkoły (naprzeciw sklepiku).

 

Z góry dziękujemy za pomoc! :)

Barbara Kaperek

Magdalena Kocur

 

pomoc dla seniora

Back to top