15Miło nam poinformować, że siedmioro naszych uczniów i absolwentów odebrało nagrody z rąk burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Zdrowia Małgorzaty Ciemińskiej za wybitne osiągnięcia naukowe. Odbyło się to podczas uroczystej gali w Muzeum Niepodległości w Myślenicach. Łącznie nagrodzonych zostało 37 uczniów z 12 placówek oświatowych z terenu Gminy Myślenice.

 

Nagrody zostały przyznane uczniom, którzy w roku szkolnym 2022/23 osiągnęli znaczace sukcesy w zawodach i konkursach.

 

Lista uczniów Jedynki nagrodzonych za osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2022/2023:

  • Magdalena Drożdż
  • Michał Piwowarczyk
  • Ewa Pawlikowska
  • Anna Bukiej
  • Krzysztof Dominik
  • Elżbieta Matoga
  • Mateusz Zając

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów! :)

 

18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
15
16
17

fot. UMiG Myślenice, myslenice-itv.pl

 

Back to top