pitala julia 2Na Julię zawsze możemy liczyć - wspiera nas przy organizowaniu szkolnych akademii, reprezentowała SP1 na wielu konkursach oraz przeglądach. Bierze udział w licznych wydarzeniach kulturalnych i artystycznych na terenie naszego miasta – ostatnio, 12 grudnia, mogliśmy posłuchać jej śpiewu, gdy na myślenickim Rynku rozbłysła świąteczna choinka, zaś w niedzielę, 18 grudnia, podczas Bożonarodzeniowego Jarmarku.

Obdarzona wspaniałym głosem, ambitna, pracowita, a przy tym wszystkim niezwykle wrażliwa i skromna osoba, jaką jest Julia, poprzez muzykę wyraża siebie, dzieli się swoimi emocjami, wzrusza oraz porusza nasze serca. Gdy zaczyna śpiewać, wszystko wokół zyskuje magiczną aurę. Z pomocą dźwięków potrafi dotknąć najczulszych zakamarków duszy. Mimo młodego wieku do każdego przedsięwzięcia podchodzi bardzo dojrzale, z pełnym profesjonalizmem, sumiennością i zaangażowaniem. Jej talent dostrzegło oraz doceniło wiele osób, czego dowodem jest chociażby przyznana przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nagroda w dziedzinie kultury.

Z uwagą śledzimy artystyczne poczynania Julii. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że to uczennica naszej szkoły.

Życzymy Ci, Julio, abyś nadal mogła rozwijać swój niezwykły talent i dzieliła się nim z coraz to większym gronem odbiorców.

pitala_julia (1)
pitala_julia (2)