17 maja 2022 roku odbyła się w WDK w Głogoczowie XVIII  edycja SZKOLNYCH KONFRONTACJ PLASTYCZNYCH, zorganizowana po raz pierwszy po okresie pandemii. W konkursie „W świecie zwierząt – sztuka animalistyczna” wzięło udział 19 uczniów z 6 szkół podstawowych.

Zgodnie z misją Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu uczestnicy przed przystąpieniem do pracy wzięli udział w mini wykładzie na temat sztuki animalistycznej i poznali szczegółowy temat pracy konkursowej.

Rewelacyjna praca uczennicy z kl. 7b MARTYNY KOZYRY zdobyła GRAND PRIX. Świetne prace wykonały również WERONIKA ŚMIETANA z kl. 7a zdobywając III miejsce i MARTYNA POLCZYK z kl. 7a – wyróżnienie.

Gratulujemy i cieszymy się z sukcesów! :)

Nagrody zostały wręczone 20 maja 2022r. na Mokisówce Laureatów. Prace konkursowe zostały wyeksponowane w galerii artystów amatorów w MOKiSie.

Beata Baczyńska

zdjecie 4