bn zyczenia2

„Jest w moim Kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny, przy wejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,

Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie.”

Cyprian Kamil Norwid

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2023 życzymy wszystkim prawdziwie pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego, spokoju, zdrowia, uśmiechu i radości z przeżywania świątecznych chwil.

Niech przy świątecznym stole nie zabraknie ciepłej rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok przyniesie ze sobą wiele dobrego, szczęście, pomyślność i zdrowie. Niech wszystkie dni w roku będą piękne jak wigilijny wieczór, a Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych niech zawsze rozpromienia uśmiech. Gwiazda Betlejemska niech prowadzi Was do sukcesów, ku szczytom!