dzien bez plecaka 2021 marca, w pierwszy dzień wiosny, Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów zabawę. Był to „Dzień bez plecaka”. Każdy kto wziął w niej udział przyniósł swoje szkolne rzeczy (książki, zeszyty, przybory itp.) w bardzo ciekawych i kreatywnych zamiennikach plecaka.

Zabawa była przednia, a uczniowie wykazali się wspaniała kreatywnością i pomysłowością. Można było zaobserwować nietypowe „plecaki” takie jak garnki do gotowania, walizki, torby podróżne, pojawiły się też bardzo humorystyczne elementy jak chociażby klatka dla zwierząt czy wózek dziecięcy.

Link do filmiku podsumowującego akcję - kliknij tutaj.

Dziękujemy Samorządowi Szkolnemu i opiekunowi P. Anicie Wygonie – Wątor za zorganizowanie tego dnia i wspaniałą zabawę! :)

fot. Błażej Ingarden

dzien_bez_plecaka (1)