mikolajki dla zwierzat 11W dniach 4-8.12.23 klasa VIIIa objęła opiekę nad akcją „Mikołaj dla zwierząt”. Ósmoklasiści przygotowali i rozwiesili plakaty. Byli to Kasia Figuła, Antonia Myśliwiec, Ewa Pawlikowska, Alicja Wątor, Monika Wątor, Jakub Chęć, Igor Pudlik. Zachęcały one wszystkich uczniów do ofiarowania cząstki serca bezinteresownym, czworonożnym przyjaciołom.

 

Przez cały tydzień rosła góra prezentów dla kotów i psów ze Stowarzyszenia PRZYTUL SIERŚCIUCHA. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za tak liczne włączenie się do akcji mikołajowej dla zwierząt. Wszystkie produkty zostały przekazane Pani Dominice Cienkosz, założycielce Stowarzyszenia.

 

Anita Wygona-Wątor

 

mikolajki_dla_zwierzat (1)
mikolajki_dla_zwierzat (2)
mikolajki_dla_zwierzat (3)
mikolajki_dla_zwierzat (4)
mikolajki_dla_zwierzat (5)
mikolajki_dla_zwierzat (6)
mikolajki_dla_zwierzat (7)
mikolajki_dla_zwierzat (8)
mikolajki_dla_zwierzat (9)
mikolajki_dla_zwierzat (10)
mikolajki_dla_zwierzat (11)
mikolajki_dla_zwierzat (12)
mikolajki_dla_zwierzat (13)
mikolajki_dla_zwierzat (14)

Back to top