koniec szkolySzanowna społeczności szkolna, Państwo Nauczyciele, Drodzy Uczniowie oraz Rodzice!

 

Dziś zebraliśmy się tutaj, aby zakończyć kolejny rok szkolny. Był to pewien etap w naszym życiu, który symbolizuje nie tylko ukończenie lekcji i egzaminów, ale także zdobywanie nowych doświadczeń i osiąganie celów. Dziękuję Wszystkim Państwu Nauczycielom za Waszą pasję w pracy, zaangażowanie i zaufanie do uczniów - sprawiliście Państwo, że ten rok był wyjątkowy.

 

Chciałbym również podziękować Rodzicom, którzy byli ogromnym wsparciem dla swoich dzieci i dla nas jako szkoły. Bez wsparcia Rodziców ta podróż nie byłaby możliwa.

 

Teraz skieruję swoje słowa do Was, drodzy uczniowie. Życzę Wam, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania!!

 

Chciałbym również zwrócić się do uczniów klas ósmych, którzy już opuszczają naszą szkołę. Teraz, gdy kończycie ten rok szkolny, wierzę, że macie przed sobą świetlaną przyszłość. Kontynuujcie swoją naukę i rozwijajcie się, nigdy nie przestawajcie być ciekawymi i dociekliwymi osobami.

 

Na samym końcu pragnę podziękować Wszystkim za obecność i za Wasze zaangażowanie w życie szkoły. Życzę Wam Wszystkim wspaniałych wakacji i radości w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Odpocznijcie oraz nabierzcie sił i wróćcie w przyszłym roku szkolnym gotowi do nowych wyzwań.

 

GRATULUJĘ WAM WSZYSTKIM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO!

 

Przewodniczący Samorządu Szkolnego

Jakub Jąkała - uczeń klasy 7a

 

 

Back to top