mikolajW dniu 06.12.2022 roku w naszej szkole odbyły się Mikołajki, czyli dzień, w którym ludzie wręczają sobie prezenty i panuje świąteczna atmosfera. Tak samo było w naszej szkole!

 

W tym dniu większość uczniów przyszła przebrana w świąteczne postacie. Po szkolnych korytarzach chodzili Mikołaje, Mikołajki, Elfy, Renifery. Każdy uczeń, który miał w swoim ubraniu element czerwony był zwolniony z pytania.

 

W dniu św. Mikołaja przebrany Samorząd Szkolny rozdawał w klasach prezenty, które uczniowie dla siebie przygotowali. W rolę św. Mikołaja wcielił się zastępca przewodniczącego szkoły Wiktor Tula, Elfem była Aniela Mądra, a Reniferem Danusia Maślak. Ten dzień w szkole był wesoły i fantastyczny. Następnego dnia czyli 07.12.2022 r. klasę VIIa również odwiedził Święty Mikołaj. Było wiele zabawy i miłej atmosfery!

 

Muszę przyznać, że takiej atmosfery świątecznej jeszcze nigdy w szkole nie czułem. Te mikołajki były najlepsze!

Wiktor Tula, klasa 7a

 

mikolaj2022 (5)
mikolaj2022 (3)
mikolaj2022 (2)
mikolaj2022 (4)
mikolaj2022 (1)

Back to top