Szanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe szkoły, które możecie Państwo okazać przekazując 1% podatku dochodowego na pomoc szkole. Przekazanie 1% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.

Wystarczy przy rozliczeniu z Urzędem Skrobowy w deklaracji PIT wpisać: Numer KRS 0000052078 (Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska) Cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach.

BARDZO WAŻNE jest wpisanie jako cel szczegółowy: Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach bo tylko wtedy zostaną przekazane środki finansowe na konto szkoły.

Będziemy wdzięczni za każdy %, każdą wpłatę, bo w ten sposób chcemy zbierać przez kolejne lata fundusze na szafki dla uczniów do szatni szkolnej i własne ksero.

Dyrekcja i Nauczyciele

Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach