piknik jedynka

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców naszych uczniów (szczególnie z klas 1 - 3) na rodzinny, charytatywny Piknik, który odbędzie się w naszej szkole w najbliższy poniedziałek 20.06.2022 roku. Będzie on trwał od godziny 12:30 do godziny 15:00. Organizujemy go wraz z Fundacją "Owocna".

 

Na przybyłych czekać będzie wiele atrakcji - m. in. loteria fantowa, warsztaty rozwojowe, cyrkowe show, animacje i zabawy taneczne. W czasie trwania pikniku będzie również trwała loteria fantowa.

 

Naszym celem jest wspólna integracja oraz zabawa. Będziemy również zbierali fundusze na zakup piknikowych zestawów ławek i stołów dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Chcemy stworzyć im miejsce, gdzie będą mogli tworzyć, czytać, rysować, odpoczywać.

 

Rodzicu - nie może Cię tam zabraknąć! - ZAPRASZAMY! :)

 

 

Back to top