informacjaSzanowni Państwo!

W drugim tygodniu ferii, tj. od 24.01 do 28.01.2022r., Szkoła Podstawowa nr 1 w Myślenicach zaprasza na półkolonię. Zajęcia odbywać się będą codziennie w godzinach od 8:00 do 13:00 na terenie szkoły.

Półkolonie dla dzieci przeprowadzą nasi nauczyciele, nie zabraknie gier, zabaw ogólnorozwojowych, zajęć plastycznych i muzycznych. Celem półkolonii  będzie m.in. atrakcyjne i bezpieczne zagospodarowanie dzieciom czasu w okresie ferii zimowych, promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, rozwijanie umiejętności artystycznych i sportowych.

Udział w półkolonii jest bezpłatny (z wyjątkiem osób, które chciałby skorzystać z obiadów), a uzależniony jest od zgłoszenia rodziców. Zgłoszenie (informację o chęci uczestniczenia w półkolonii) należy przesłać do wychowawców klas przez dziennik Librus, najpóźniej do dnia 10.01.2022r. do godziny 9:00. Od ilości zgłoszeń zależy ilość zorganizowanych grup.

Tadeusz Jarząbek