kmZapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki oraz Szkolę Podstawową nr 148 w Krakowie, który odbędzie się w marcu 2021 roku.

Celem konkursu jest popularyzacja matematyki, rozwijanie zainteresowań oraz możliwość wykazania się umiejętnościami matematycznymi uczniów. Ze względu na temat przewodni zadania będą związane z setną rocznicą urodzin Stanisława Lema oraz innymi rocznicami związanymi z Krakowem. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV, V i VI szkół podstawowych województwa małopolskiego. Zadania konkursowe są dostosowane do poziomu wiekowego. Tegoroczny temat konkursu: „Setne urodziny Stanisława Lema i inne krakowskie rocznice”.

Konkurs jest bezpłatny.

Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursie, proszeni są o wysłanie wiadomości za pomocą dziennika elektronicznego do pani Katarzyny Twardosz (do 26 lutego 2021 r.). Zgłaszając się do konkursu należy wypełnić i przesłać oświadczenie – zgoda na przetwarzanie danych osobowych (w pliku są przygotowane oświadczenia dla 2 uczniów) podpisane przez rodzica: zgoda_na_przetwarzanie_danych.pdf

Klauzula_informacyjna_o_przetwarzaniu_danych_osobowych.pdf

Klauzula_informacyjna_w_zakresie_przetwarzania_wizerunku.pdf.

Regulamin konkursu: KLIKNIJ TUTAJ.

Informacje o konkursie dotyczące organizacji, przebiegu i wyników można znaleźć na stronie internetowej www.krakowskamatematyka.malopolska.pl oraz snmkrak.blogspot.com.

Zadania konkursowe z poprzednich edycji: KLIKNIJ TUTAJ.

Katarzyna Twardosz