niemczura 2Zespół Placówek Oświatowych w Borzęcie był organizatorem X edycji Gminnego Konkursu Ekologiczno - Przyrodniczego dla klas III pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. W konkursie brało udział 21 uczniów z 15 szkół podstawowych Gminy Myślenice. Uczniowie klas trzecich mieli możliwość wykazania się wiedzą z zakresu ekologii i edukacji przyrodniczej, uzupełniając test zawierający zarówno pytania zamknięte, jak i otwarte.

 

 

24 maja w murach Zespołu Placówek Oświatowych w Borzęcie Wojciech Niemczura, uczeń klasy 3b, odebrał nagrodę za uzyskanie I miejsca w Gminnym Konkursie i okazał się najlepszym w dziedzinie przyrody i ekologii.

 

Serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów! :)

 

Barbara Kaperek

niemczura (1)
niemczura (2)
niemczura (3)
niemczura (4)

Back to top