kartka bnKonkurs dla klas 1-3

rok szkolny 2020/2021

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

Regulamin Konkursu

Regulamin określa: cel konkursu, tematykę, czas trwania, warunki uczestnictwa w konkursie, kryteria oraz sposób oceny prac i formy ogłaszania wyników.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej (1-3) Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach.

1. Celem konkursu jest:

• Wykorzystanie i rozwijanie potencjału artystycznego uczniów .

• Rozwijanie zdolności plastycznych dzieci oraz uczenie zdrowej rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

2. Tematyka konkursu:

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa"

3. Czas trwania konkursu:

14.12.2020 r. – 15.01.2021 r.

4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez ucznia pracy spełniającej kryteria określone w regulaminie konkursu w terminie do 15.01.2021 r.

5. Praca powinna spełniać następujące kryteria:

• Kartka powinna nawiązywać tematycznie do symboli związanych ze świętami Bożego Narodzenia, nie powinna zawierac życzeń, ale powinna mieć miejsce przewidziane na nie

• Uczniowie powinni przygotować kartki w formacie A4 lub A5

• Kartki z życzeniami nie będą brały udziału w konkursie.

• Ocenie będzie podlegała oryginalność oraz estetyka wykonania.

• Każdy uczeń może wykonać i oddać tylko jedną kartkę.

Podpisane kartki (imię, nazwisko, klasa) należy przekazać do piątku 15.01.2021r. do sekretariatu szkoły lub do wychowawcy klasy (z prośbą o przekazanie pani Edycie Baranek).

Praca powinna zostać wykonana ręcznie, samodzielnie przez jednego autora. Powyższe punkty stanowią również kryteria oceny pracy. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników: 22.01.2021 r. na stronie internetowej szkoły.

Organizator konkursu: mgr Edyta Baranek