Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w klasie 1b zorganizowana została sesja zdjęciowa. Fotografem była zeszłoroczna absolwentka Gimnazjum nr 1, a zarazem siostra jednego z uczniów SP1, Karolina Ingarden. W klasie zbudowane zostało mini-studio, a dzieci miały okazję zobaczyć, że robienie ładnych zdjęć to wcale nie taka prosta sprawa.

Dla uczniów była to wspaniała okazja do integracji i poznania dziedziny fotografii. Dziękujemy! Cieszymy się, że absolwenci naszej szkoły rozwijają swoje pasje i pokazują młodszym kolegom wiele ciekawych tematów, zagadnień i możliości rozwoju, czy spędzania wolnego czasu. Przypominjmy, że niedawno absolwenci naszej szkoły (wraz z uczniami SP1) dla klas 1 i 2 przygotowali  przedstawienie z okazji Mikołajek.

Dziękujemy! :)