img 4345W dniu 14 marca w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs na Lapbook dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt. „Słowacki wielkim poetą był”. Konkurs ten objęty był honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Udział w nim wzięli uczniowie oraz uczennice z 13 szkół z terenu Miasta i Gminy Myślenice.Celem konkursu była popularyzacja lapbooka jako atrakcyjnej i nowoczesnej formy w edukacji, popularyzacja wiedzy literacko – biograficznej dotyczącej życia i twórczości Juliusza Słowackiego, rozbudzenie wyobraźni uczniów, przedstawienie sylwetki i twórczości Juliusza Słowackiego w niestereotypowy, interesujący sposób, umożliwienie prezentacji twórczości plastycznej uczniów szerszemu kręgowi odbiorców oraz zachęcenie uczniów i ich opiekunów do wspólnego poszukiwania informacji na wybrany temat.

Powołana przez organizatora komisja w składzie:

1. mgr Barbara Kaperek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

2. mgr Katarzyna Serwińska – nauczyciel współorganizujący kształcenie

3. mgr Anna Pitak - nauczyciel bibliotekarz

4. mgr Sabina Łotocka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce:

Anna Filuciak Zespół Placówek Oświatowych, Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach

Franciszek Olszewski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

II miejsce:

Konrad Bała Zespół Placówek Oświatowych w Drogini im. Jana Dunin - Brzezińskiego

Emma Kania Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

III miejsce:

Zuzanna Długosz Zespół Placówek Oświatowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie

Dorota Spytkowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

Wyróżnienie:

Anna Kutryba Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach

Natan Karp Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach

Adrian Shyptur Zespół Szkolno - Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi
w Myślenicach

Laura Szymoniak Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach

Adam Bohdanov Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

Vira Korostelova Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

Cieszymy się z tak dużego zainteresowania konkursem oraz zaangażowania w wykonanie pięknych lapbooków. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za ciężką pracę i udział w naszym konkursie. Informacja o terminie rozdania nagród zostanie wysłana pocztą elektroniczną do szkół laureatów i wyróżnionych w konkursie.

Szczególne podziękowania kierujemy również do rodziców oraz opiekunów szkolnych uczniów biorących udział w konkursie.

Koordynatorki Konkursu:

Barbara Kaperek