816 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Gminnym Konkursie Czytelniczym dla uczniów klas II i III Szkół Podstawowych „Przygoda z lekturą” w której uczestniczył burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka wraz z naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, Małgorzata Ciemińska.

Uczniowie klas II zmierzyli się z testem dotyczącym znajomości lektury pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek, a uczniowie klas III próbowali swoich sił z lekturą pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Najlepsi uczniowie  mieli okazję odebrać nagrody z rąk burmistrza Miasta i Gminy Myślenice P. Jarosława Szlachetki oraz zastępcy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach P. Mirosławy Chmiel.

WYNIKI:

Kategoria - klasy II:

I miejsce:

Zofia Kot (Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Głogoczowie)

II miejsce:

Natalia Matrejek (Szkoła Podstawowa w Zawadzie)

III miejsce:

Weronika Sawicka (Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa im. Obrońców Warszawy w Osieczanach)

Wyróżnienia:

Wojciech Bajor (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach)

Krzysztof Grabowski (Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach)

Kategoria - klasy III:

I miejsce:

Konrad Motyka (Szkoła Podstawowa w Zawadzie)

Miłosz Czaplicki (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach)

II miejsce:

Ewelina Święch (Zespół Placówek Oświatowych im. prof. Karoliny Lanckorońskiej w Jasienicy)

Filip Słowik  (Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Krzyszkowicach)

III miejsce:

Karolina Wojtas (Zespół Placówek Oświatowych w Bysinie)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego wspaniałego konkursu.

Koordynatorki konkursu:

Barbara Kaperek