szkola na narty2Szanowni Państwo, decyzją Pana Burmistrza Jarosława Szlachetki gmina Myślenice będzie realizować projekt pn. "Szkoła na narty" na myślenickim stoku. Projekt dotyczy uczniów szkół podstawowych, którzy chcą nauczyć się jeździć na nartach. Zajęcia głównie odbywać się będą na tzw. małym stoku zlokalizowanym koło lodowiska na Zarabiu. Opłata rodzica za udział dziecka to koszt 500 zł (jest to około 40-45% wartości ogólnego kosztu na uczestnika, resztę kwoty dokłada samorząd).

W ramach projektu każdy uczestnik projektu będzie miał zagwarantowane:

a) przewóz z wyznaczonego miejsca zbiórki do stacji narciarskiej i z powrotem (dowóz z terenu szkoły)

b) opiekę (opieka nauczyciela ze szkoły)

c) karnety na wyciąg narciarski,

d) wypożyczenie sprzętu (narty i kije, buty, kask),

e) profesjonalną kadrę narciarską – 1 instruktor przydzielony do grupy.

W założeniu zajęcia na stoku, odbywać się będą od poniedziałku do piątku, 7 dni w bloku 2 godzinnym na stoku, łącznie 14 godzin nauki z profesjonalnym instruktorem narciarstwa, wg ustalonego harmonogramu przez Sport Arenę Myślenice.

Projekt jest zaplanowany na okres ferii zimowych. Ilość miejsc jest ograniczona. Na naszą szkołę przypada 10 miejsc.

Zapisami chętnych uczniów do projektu zajmuje się pani Anita Wygona - Wątor. Zapisu można dokonać przez dziennik elektroniczny Librus.

szkola na narty