szkola na nartyUrząd Marszałkowski wycofał się z projektu pn. Jeżdżę z głową w 2022 roku. Gmina Myślenice od 2017 roku co rocznie w nim uczestniczyła, otrzymując dofinansowanie do jego realizacji. W związku z powyższym Pan Burmistrz Jarosław Szlachetka podjął decyzję aby kontynuować naukę jazdy na nartach dla uczniów we własnym/gminnym zakresie pod nazwą ”Szkoła na narty – myślenicki projekt nauki jazdy na nartach dla uczniów szkół podstawowych”.

Wszystkie 18 szkół ma zapewniony udział w projekcie gminnym. Każda szkoła ma za zadanie wytypować/zrekrutować 10 uczniów/uczestników zajęć. Pierwsze zajęcia odbędą się 15 stycznia 2022 r.

Z założenia jest to projekt dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, ponieważ zajęcia będą przeprowadzone przez szkółkę narciarską od podstaw nauki jazdy na nartach.

Uwaga nastąpiła zmiana ilości wyjazdów: 7 dwugodzinnych zajęć na myślenickim stoku = 14 godzin profesjonalnego szkolenia,

Opłaty za udział w projekcie:300 zł (wpłata na konto dochodów gminy) od osoby

Uczestnik ma zapewniony: transport ze szkoły i z powrotem, karnety na stok, opłatę za wypożyczenie sprzętu narciarskiego, instruktora i opiekuna ze szkoły.

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W FERIE ZIMOWE wg. z góry ustalonego grafiku.

Drodzy Państwo,

poniższe informacje przekazałam dzieciom podczas ostatnich dni szkolnych. Zgłoszonych mam na ten moment trójkę dzieci. Chciałam poinformować, że pierwszeństwo udziału mają dzieci które NIE brały udziału w poprzednich edycjach projektu. Jeśli ktoś jest zainteresowany udziałem, proszę o prywatną wiadomość przez platformę Librus.

Opiekun projektu Anita Wygona-Wątor

nauczyciel wychowania fizycznego