logo Laboratoria Przyszłości poziom kolorW ramach zajęć rozwijających klasa 3a miała możliwość korzystania z zestawu do wirtualnej rzeczywistości HP dzięki akcji @Laboratoria Przyszłości. Lekcja zamieniła się w niezapomnianą przygodę.

Uczniowie przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości, wizualizacja asteroid w trybie 360º, trójwymiarowe obiekty, które były dostępne na wyciągnięcie ręki to tylko część niezapomnianych doświadczeń.

Tego typu nowoczesne technologie są coraz bardziej popularne w edukacji, a dzięki @Laboratoria Przyszłości i my mamy do niej codzienny dostęp. Dzięki goglom VR przed uczniami otwierają się nowe możliwości – mogą oni przenieść się na drugi koniec świata nie opuszczając sali lekcyjnej, a lekcje stają się fascynującą podróżą.

Barbara Kaperek

google_vr (1)