konkurs czytelniczyBiblioteka szkolna i świetlica zapraszają uczniów klas 1 – 3 do udziału w konkursie na pracę plastyczną o tematyce literackiej. Konkurs nosi tytuł: „Mój przyjaciel z okładki”.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie:

1. Przyjść do biblioteki szkolnej i wypożyczyć ciekawą książkę.
  2. Na podstawie treści swojej ulubionej książki stworzyć pracę plastyczną płaską w formacie A 3, dowolną techniką.
  3. Praca ma przedstawiać portret ulubionego bohatera bajki, baśni czy opowiadania.
  4. Nie umieszczać na pracy informacji, o którego bohatera literackiego chodzi.
  5. Wykonać zdjęcie pracy i przysłać na adres mailowy biblioteki szkolnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 stycznia 2021 r. W wiadomości podać autora i tytuł książki, której bohatera przedstawia praca oraz nazwisko, imię i klasę uczestnika konkursu.
  6. Oryginały prac prosimy zachować, będą wystawiane w bibliotece, po powrocie do nauczania w szkole.
  7. Podsumowanie konkursu nastąpi 22 stycznia 2021 r.

Mamy nadzieję, że po powrocie do nauki w szkole, biblioteka i świetlica zapełnią się Waszymi wspaniałymi dziełami plastycznymi i dzięki temu zyskają niepowtarzalny charakter i klimat :)

Zapraszamy do udziału! :)