biblioteka2Biblioteka szkolna - Wielka Liga Czytelników - Informacje o zmianach

Szanowni uczestnicy konkursu! Komitet Organizacyjny WLC przeprowadził w ostatnim czasie zmiany w regulaminie i podjął decyzję o przeprowadzeniu finału szkolnego oraz powiatowego w sposób zdalny.

I etap -  kwalifikacje szkolne zamykamy 6 maja 2020 r.

II etap - test kwalifikacyjny -  odbędzie się 11 maja 2020 r. w formie zdalnej

III etap - test powiatowy - odbędzie się 28 maja o godz. 10.00.

Uczestnicy kwalifikacji szkolnych, którzy uzyskali wymagane kompetencje, otrzymają pełną informację o sposobie ich przeprowadzenia  na adres mailowy podany do Wielkiej Ligi Czytelników.

Korespondencję dotyczącą konkursu proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy brali udział w szkolnym etapie Wielkiej Ligi Czytelników oraz ich rodzicom za zaangażowanie i współpracę. W przyszłym roku szkolnym odbędzie się kolejna edycja konkursu, do udziału w której już dziś zapraszamy! :)