walentynki24 15Walentynki to bardzo radosny dzień miłości i przyjaźni. W tym dniu w naszej szkole królował kolor czerwony. Z tej okazji klasy przygotowały wspaniałe serca, które dekorowały wejścia do sal lekcyjnych. Zorganizowano również „Pocztę Walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka.

Trzeba przyznać, że szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości. Pięknie wykonane Walentynki trafiły do rąk uczniów, dyrekcji, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły.

Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią p. Edytą Baranek zadbali o miłą atmosferę piekąc słodkości na tę okazję.

Uczniowie klasy 5b, którzy wraz z Samorządem Uczniowskim byli odpowiedzialni za organizację imprezy, zadbali o wspólną zabawę i pamiątkowe zdjęcia w walentynkowej fotobudce. Każdy uczeń otrzymał również pamiątkowe serduszko z logo szkoły.

Monika Kozyra-Ulman oraz uczniowie klasy Vb

walentynki24 (3)