Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Kochani Uczniowie i Szanowni Rodzice!

samorzad szkolny podziekowanieJuż niedługo,  po prawie dwóch latach, zakończy swą pracę RADA SAMORZĄDU SZKOLNEGO w skład której wchodzą:

zmartwychwstanieSzanowna Dyrekcjo, drodzy Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim dużo radości, nadziei oraz wzajemnej życzliwości. Niech te świąteczne dni niosą ze sobą dużo miłości, ponieważ jest to czas refleksji nad naszymi wartościami, czas, by docenić to, co mamy i dzielić się tym z innymi. Niech ta wielkanocna atmosfera otacza nas wszystkich, budując więź, która wzmocni naszą społeczność szkolną.

dzien bez plecaka 2021 marca, w pierwszy dzień wiosny, Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów zabawę. Był to „Dzień bez plecaka”. Każdy kto wziął w niej udział przyniósł swoje szkolne rzeczy (książki, zeszyty, przybory itp.) w bardzo ciekawych i kreatywnych zamiennikach plecaka.

W pierwszy dzień wiosny 21.03. zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. Będzie to "Dzień bez plecaka" w naszej szkole. Zostawcie swoje plecaki i w kreatywny sposób przynieście swoje ksiązki i zeszyty do szkoły.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! :)

Samorząd Szkolny

dzien_bez_plecaka

walentynki24 15Walentynki to bardzo radosny dzień miłości i przyjaźni. W tym dniu w naszej szkole królował kolor czerwony. Z tej okazji klasy przygotowały wspaniałe serca, które dekorowały wejścia do sal lekcyjnych. Zorganizowano również „Pocztę Walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka.

dzienkobietSzanowne Nauczycielki oraz drogie Koleżanki,

W tym wyjątkowym dniu chciałbym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Wasza determinacja, inteligencja i pasja są dla nas wszystkich inspiracją. Dziękujemy Wam za codzienny wkład w rozwój naszej szkoły oraz za Wasze poświęcenie na rzecz edukacji i rozwoju naszej społeczności. Życzę Wam niezapomnianych chwil pełnych miłości, sukcesów i spełnienia wszystkich marzeń!

W imieniu Samorządu Szkolnego

Jakub Jąkała

szopka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

składamy najserdeczniejsze życzenia:

radosnych, rodzinnych Świąt,

wszelkiej pomyślności oraz obfitości łask.

Życzymy też wiary, która odmienia serca,

nadziei, że jutro będzie lepsze,

miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu,

i zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia

towarzyszą Państwu przez cały 2024 rok.

Samorząd Szkolny

Niedawno informowaliśmy o przeprowadzeniu akcji "Mikołaj dla zwierząt". Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, zwłaszcza Samorządowi Szkolnemu. Dary zostały przekazane Stowarzyszeniu "Przytul Sierściucha", które to wystosowało do naszej szkolnej społeczności Podziękowania.

podziekowanie3

mikolajki dla zwierzat 11W dniach 4-8.12.23 klasa VIIIa objęła opiekę nad akcją „Mikołaj dla zwierząt”. Ósmoklasiści przygotowali i rozwiesili plakaty. Byli to Kasia Figuła, Antonia Myśliwiec, Ewa Pawlikowska, Alicja Wątor, Monika Wątor, Jakub Chęć, Igor Pudlik. Zachęcały one wszystkich uczniów do ofiarowania cząstki serca bezinteresownym, czworonożnym przyjaciołom.

mikolajki sp nr1 2023 autor jakub chec 399W dniu Świętego Mikołaja w naszej szkole Samorząd Szkolny przygotował atrakcje dla swoich kolegów i koleżanek. Uczniowie wcielili się w postaci Świętego Mikołaja i jego świty!

kiermasz 230 listopada. z inicjatywy Samorządu Szkolnego w naszej szkole odbył się Słodki Kiermasz. Klasa Va wraz ze swoją wychowawczynią Panią Teresą Salawą-Ogórek kierowali tą akcją.