Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Kuriera Myślenickiego. Znajduje się w nim film z obchodów przekazania naszej szkole Sztandaru.

sztandar dziura 494.04.2024 to dzień, który Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach zapamięta na długo. Z inicjatywy Rodziców, przy wsparciu Władz Samorządowych otrzymaliśmy SZTANDAR SZKOŁY. Jest on dla nas symbolem Polski, naszej Małej Ojczyzny. Wiąże się z patronem naszej Szkoły - Juliuszem Słowackim. Będzie nadawał właściwą rangę każdej uroczystości. Cytując za ks. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim - “Sztandar to symbol, świętość. Jego miejsce tkwi gdzieś między hymnem narodowym, a przysięgą wojskową”.

zmartwychwstanie4

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom szkoły, rodzicom oraz uczniom zdrowia, radości i wiosennego optymizmu, smacznego jajka i mokrego dyngusa, oraz chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

SP nr 1 w Myślenicach

logo mysleniceW Gminie Myślenice uczeń moze otrzymać nagrodę za wybitne osiągnięcia w nauce. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem nagradzania uczniów uzdolnionych, który dostępny jest pod tym linkiem.

podatekSzanowni Państwo!

Zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe szkoły, które możecie Państwo okazać przekazując 1,5% podatku dochodowego na pomoc szkole. Przekazanie 1,5% jest dobrowolne i to Państwo decydujecie o przeznaczeniu tej kwoty.

zebraniaZapraszamy wszystkich Rodziców na zebrania. Ich harmonogram znajduje się poniżej.

szopka2Zawsze ilekroć się uśmiechasz do swojego brata i wyciągasz do niego rękę,

zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.

Zawsze ilekroć milkniesz by innych wysłuchać,

zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które jak żelazna obręcz

uciskają ludzi w ich samotności,

zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei załamanym,

zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości

i jak wielka jest twoja słabość, zawsze, ilekroć pozwolisz,

by Bóg pokochał innych przez Ciebie - zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.”

bł. Matka Teresa z Kalkuty

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom, Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom Naszej Szkoły:

niech cud narodzin Bożego Dzieciątka

napełni Wasze serca i rodziny prawdziwą radością i pokojem,

mocną wiarą i nową nadzieją.

Niech Boże Dziecię obdarzy Was pełnią zdrowia, miłością

i wszelkimi potrzebnymi darami w Nowym 2024 Roku.

życzy Rada Rodziców

logo mysleniceZapraszamy na wydarzenia świąteczne, które organizuje Miasto i Gmina Myślenice. Będą to:

- Jarmark Bożonarodzeniowy na myślenickim rynku (17.12)

- Rozświetlenie choinki w parku na Zarabiu (20.12)

cusCentrum Usług Społecznych w Myślenicach informuje, iż uchwalony został nowy regulamin określający zasady przyznawania i korzystania z "Myślenickiej Karty Rodzina 3+".

Szczegóły znajdują się w tym dokumencie.

klasy IV – VIII  - 22.11.2023r. (środa) godzina 17:30 z wychowawcami w klasach:

KLASA

(godz. 18:15)

Anita Wygona-Wątor

sala nr 8

informacjaW bieżącym roku szkolnym w naszej szkole obowiązuje następująca polisa ubezpieczeniowa: