2 plusik jagodaW czwartek 25 kwietnia odbyło  się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Matematycznym "Plusik" dla klas drugich. Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Oświatowych w Droginii.

Każdą szkołę z terenu gminy Myślenice reprezentował jeden uczeń klasy drugiej. Przedstawicielem naszej szkoły była Jagoda Kaczor – uczennica 2a, która w eliminacjach szkolnych była najlepsza. Uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami matematycznymi, które nie tylko sprawdzały umiejętności w tej dziedzinie nauki, ale także zdolności logicznego myślenia. Po sprawdzeniu wyników, Jagoda zajęła drugie miejsce. Wręczenia nagród dokonali: Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice pan Jarosław Szlachetka oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu pani Małgorzata Ciemińska.

Serdecznie gratulujemy Jagódce i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy z Ciebie dumni! :)

Izabela Jędrocha

1 plusik jagoda