11W czwartkowy poranek 9 maja klasy 4a oraz 4b wraz z opiekunami udały się na wycieczkę krajoznawczą do Sandomierza. Drogę do nadwiślańskiego miasta ubogacały opowieści nauczycieli wraz z pięknymi widokami budzącej się do życia przyrody.

egzamin8Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów. Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz optymizm, wiara we własne siły i wiedzę.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia! :)

2W dniu 3 maja 2024 r. delegacja Pocztu Sztandarowego naszej szkoły, w skład której weszli Michał Sobczak, Kalina Bartoszek, Róża Bartoszek oraz Michał Piwowarczyk i Magdalena Drożdż pod opieką pani Moniki Kozyry - Ulman, uczestniczyła w uroczystych obchodach Święta Narodowego Trzeciego Maja na Rynku w Myślenicach. Udział uczniów w uroczystości był dla nich wielką lekcją patriotyzmu.

Monka Kozyra - Ulman

30 kwietnia zapraszamy do udziału w obchodach 80 rocznicy II Czarnej Niedzieli w Myślenicach. Szczególy na plakacie poniżej.

czarna niedziela 24

ludowy24 maleW dniu 7 kwietnia uczniowie klas 6, 7, 8 naszej szkoły mieli okazję wybrać się na spektakl pt. ,,Boska” do Teatru Ludowego w Krakowie pod opieką pani Katarzyny Twardosz i pani Anity Wygony- Wątor. Wyjazd odbył się w ramach projektu „Bliżej Kultury - poznajemy krakowskie teatry”, którego celem było zapoznanie młodzieży z różnorodnością sztuki teatralnej oraz rozwijanie jej wrażliwości artystycznej.

sztandar 21W czwartek miała miejsce wspaniała uroczystość przekazania sztandaru naszej szkole. Niedługo pojawi się szczegółowa relacja z tego ważnego dla naszej społeczności wydarzenia. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych oraz fotografii z uroczystości.

slowackiSzanowni Państwo!

Informuję, że od 28 marca 2024 r. (czwartek) do 2 kwietnia 2024 r (wtorek – włącznie) trwa przerwa świąteczna. W tym czasie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Do szkoły wracamy w środę 3 kwietnia.

rekolekcje wielkopostneRekolekcje Wielkopostne 2024

Dni wolne w II półroczu roku szkolnego  2023/2024:

dni wolnejpg- 28 III (czwartek) – 2 IV (wtorek) – wiosenna przerwa świąteczna

- 1 V (środa)- ŚWIĘTO PRACY – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 2 V (czwartek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

- 3 V (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 14 V (wtorek) – Egzamin Ósmoklasisty – język polski

- 15 V (środa) – Egzamin Ósmoklasisty – matematyka

- 16 V (czwartek) – Egzamin Ósmoklasisty – język obcy nowożytny

- 30 V (czwartek) – Boże Ciało – dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

- 31 V (piątek) – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

- 21 VI (piątek) – Zakończenie Roku Szkolnego

ferie zimoweRozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy wszystkim dobrego odpoczynku! Pamiętajcie o bezpieczeństwie w czasie zimowego wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na ten temat, które dostępne są poniżej. Opublikowała je Policja na swojej stronie internetowej.

planlekcjiOd 26 lutego 2024 roku obowiązuje nowy plan lekcji. Można się z nim zapoznać w zakładce PLAN LEKCJI.